18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

no cóż

Królikowski traci pracę przez ostatnie wybryki?! Znika z serialu

07.04.2022  14:31
Antoni królikowski traci pracę przez ostatnie wybryki?
Antoni królikowski traci pracę przez ostatnie wybryki? Fot: Paweł Wodzyński/East News

Antoni Królikowski skompromitował się już do tego stopnia, że producenci zrywają z nim współpracę? Młody aktor znika z serialu Polsatu.

Antoni Królikowski mógł iść w ślady zmarłego taty i zrobić karierę, być aktorem kochanym przez tłumy Polaków... Mógł, ale z szansy nie skorzystał. Jeszcze niedawno był całkiem lubiany, dziś ludzie wieszają na nim psy i życzą mu szybkiego upadku. Niektórzy zastanawiają się wręcz, czy młodziakowi w głowie się nie pomieszało. A wszystko przez jego ostatnie wybryki.

33-letni aktor wziął niedawno ślub i doczekał się synka. Problem w tym, że tworzenie szczęśliwej rodziny mu nie w głowie i porzucił ukochaną. Joannę Opozdę miał zacząć zdradzać gdy ta była w zaawansowanej ciąży! To nie koniec kładących cień na nazwisku i twarzy Królikowskiego czynów. Mężczyzna, lub jak twierdzi wielu - chłoptaś - postanowił rozwijać swą karierę przyjmując pracę jako coś w rodzaju konferansjera MMA. Już to wzbudziło kpiny społeczeństwa. Później było jeszcze gorzej - w czasie krwawej wojny Antoni zapowiedział walkę sobowtórów Władimira Putina i Wołodymira Zełenskiego. I to już go pogrzebało.

Królikowski traci pracę?

Kryzys, jaki nastąpił po tym ostatnim, sprawił, że Antoni Królikowski ogłosił czasowe wycofanie się z życia publicznego. Biedaczek nie przewidział, że na dobrowolnym wycofaniu być może wcale się nie skończy.

Nie wiadomo jeszcze do końca, czy producenci filmowi i telewizyjni odetną się od skompromitowanego aktora. Wiadomo, że ten zniknie z serialu "Bracia" nadawanego w telewizji Polsat. Powód? Ponoć sam tak zdecydował, a producenci mu przyklasnęli, albo jak twierdzą "uszanowali jego decyzję".

Antoni Królikowski wycofał się na ten moment z życia medialnego i przyjęliśmy do wiadomości jego decyzję. W związku z tym nie będzie brał udziału w serialu "Bracia"

- mówi w rozmowie z Pudelkiem Agata Kołach z produkcji serialu.

W tym samym czasie dowiadujemy się o przesunięciu premiery komedii romantycznej z udziałem Królikowskiego. Film trafić miał na ekrany już w marcu, co zbiegło się z pierwszymi problemami Antka Królikowskiego. Czy to właśnie kompromitacja aktora sprawiła, że producenci odkładają wypuszczenie swego "dzieła" do kin?

Film decyzją producenta i koproducentów został przesunięty na jesień. To z powodów bardziej biznesowych

- mówi Pudelkowi osoba z produkcji filmu "Szczęścia chodzą parami".