18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co się dzieje?

Skrajnie wychudzona Agnieszka Chylińska martwi fanów

26.01.2020  14:29
Skrajnie wychudzona Agnieszka Chylińska martwi fanów
Skrajnie wychudzona Agnieszka Chylińska martwi fanów Fot: Karol Makurat/REPORTER

Agnieszka Chylińska od dawna jest niesamowicie szczupła, ale teraz wygląda już bardzo niepokojąco. Wokalistka pod obszernymi ubraniami skrywa wychudzone ciało.

Agnieszka Chylińska od lat podąża drogą różnych metamorfoz. Najpierw wokalistka zmieniała się ze zbuntowanej chłopczycy w seksowną gwiazdę, potem zaczęła chudnąć, chudnąć i chudnąć...

Agnieszka Chylińska utrzymuje, że w tak szczupłym ciele czuje się rewelacyjnie i doprowadziła do obecnego wyglądu swoją silną wolą. Niestety, patrząc na ostatnie zdjęcia wokalistki można się poważnie zmartwić.

Agnieszka Chylińska jest niepokojąco chuda

Pod obszernymi, niemal męskimi ubraniami skrywa się niesamowicie wychudzone ciało. Agnieszka Chylińska wygląda jak swój własny cień i niestety, gołym okiem widać, że jej obecna waga nie ma nic wspólnego z normą. 

Piosenkarka nie komentuje ani swojego stanu zdrowia, ani tego, czy planuje chudnąć jeszcze bardziej. Mamy nadzieję, że zawróci z tej drogi, zanim sama siebie doprowadzi do poważnych problemów zdrowotnych. 

Niedobór tkanki tłuszczowej w organizmie kobiety jest szczególnie niebezpieczny. 

Czytaj także