18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękny!

Sławomir niesamowicie odmłodniał! Ibisz może się schować

Bartłomiej Ciepielewski
02.03.2021  13:52
Sławomir już tak nie wygląda
Sławomir już tak nie wygląda Fot: Tomasz Urbanek/East News

Piosenkarz znany z kiczowatych utworów rock polo zaskoczył swoich fanów na Instagramie. Sławomir idąc śladem Krzysztofa Ibisza wraz z wiekiem staje się coraz młodszy! Metamorfoza jaką przeszedł wprawia w osłupienie.

Sławomir Zapała od lat podbija polską scenę muzyczną. Po niespodziewanym sukcesie "Miłości w Zakopanem" gwiazdor regularnie koncertuje i bawi Polaków podczas imprez sylwestrowych. Znany z januszowego wyglądu i ekstrawaganckiego ubioru muzyk niedawno przeszedł ogromną przemianę.

Wielka metamorfoza Sławomira

Szalejący w kraju skryty dręczyciel Polaków, nazywany także koronawirusem drastycznie spowolnił rozwijającą się karierę muzyczną Sławomira. Muzyk nadmiar wolnego czasu przeznacza między innymi na podróżowanie.

Wiele miesięcy poza sceną sprawiło, że gwiazdor porzucił swój charakterystyczny wizerunek. Na najnowszym zdjęciu, opublikowanym na Instagramie, piosenkarz zamiast uwodzicielskiego wąsa ma gęstą, długą brodę oraz znacznie bujniejszą fryzurę.

20210302_135846

Sławomir po przemianie wygląda znacznie korzystniej i o wiele młodziej, co podkreślili fani. Pod nowym zdjęciem pojawiło się również wiele żartobliwych komentarzy.

A gdzie Sławomir? Bo ten gościu to chyba jego młodszy brat – napisała jedna z użytkowniczek.

Część internautów zarzuca mu nawet podobieństwo do reżysera Patryka Vegi. Bez wątpienia Sławomir przeszedł jedną z najgłośniejszym metamorfoz tego roku.