18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kajra, Ibisz i disco polo

Sławomir powrócił z nowym hitem. Pokazał Pytona!

Wojciech Kozicki
23.06.2020  15:45
Sławomiir i nowy teledysk - Weselny Pyton to nowy hit na weselach?
Sławomiir i nowy teledysk - Weselny Pyton to nowy hit na weselach? Fot: SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Sławomir Zapała powrócił i to z hukiem. Chociaż utwór „Weselny Pyton” powstał już jakiś czas temu, to teraz opublikowano do niego teledysk. Czy narodził się hit na miarę utworów „Miłość w Zakopanem” i „Megiera”?

Sławomir i Kajra znowu w natarciu. Wkrótce nowa płyta Sławomira, a na YouTube ukazał się teledysk do utworu „Weselny pyton”. Zapowiada się na kolejny sukces, ponieważ w ok. 20 godzin od premiery, klip zyskał ponad 350 tys. wyświetleń. W 3 dni licznik nabił natomiast MILION WYŚWIETLEŃ! Może to dlatego, że Zapała wyraźnie zafascynował się disco polo?

Sławomir i jego pyton

Nowy teledysk Sławomira to jak zwykle gwiazdorska obsada. W klipie pojawiają się tacy goście weselni jak Wśród "gości weselnych" wystąpili m.in. Adam Fidusiewicz, Kruszwil, youtuber Chwytak czy Cyber Marian, a pana młodego zagrał wiecznie młody Krzysztof Ibisz.

Cześć tu Sławomir. Kochani dzięki WAM jesteśmy na 1 miejscu karty "na czasie" w Ojczyźnie. Bardzo Wam dziękujemy - pochwalił się Sławomir w mediach społecznościowych.

Sławomir – nowy teledysk do piosenki „Weselny pyton”

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej