18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy styl. Koniec z rock polo?

Nowy teledysk Sławomira. Kajra całkiem NAGO!

Wojciech Kozicki
19.03.2021  14:58
Prawie nowa piosenka Sławomira, ale Kajra nago. Koniec z rock polo?
Prawie nowa piosenka Sławomira, ale Kajra nago. Koniec z rock polo? Fot: Maciek Jonek/REPORTEREast News

Sławomir zaprezentował nowy singiel „Będę z nią” – czy Polska zapała do niego miłością? To już nie rock polo, wąsaty wokalista wykonał stylistyczne salto, a do tego w teledysku Kajra zaprezentowała się NAGO.

Sławomir Zapała na swoje urodziny 19 marca zrobił sobie niezły prezent. Opublikował nowy teledysk i singiel „Będę z nią”. Nie jest to piosenka nowa, bo można jej było posłuchać na płycie „The Best Of", ale premierowy klip rozpali fanów Sławomira do czerwoności, szczególnie rozbierane sceny z Kajrą.

Prawie nowa piosenka Sławomira, ale Kajra nago

Jak to bywa w przypadku Sławomira, w teledysku znowu pojawiły się topowe polskie gwiazdy. Tym razem Zapała zatrudnił takich celebrytów jak Lenka Kliment, Jan Kliment, Jacek Jeschke i Hania Żudziewicz. Na akordeonie zagrał Marcin Wyrostek. Teledysk do piosenki został w dużej części nakręcony w Otwocku i Józefowie.

Piosenka znalazła się na ostatniej płycie Sławomira "The Best Of", która ukazała się w październiku 2020. Wbrew tytułowi "The Best Of" jest składanką największych hitów Sławomira. Trzy lata od wydania podwójnie platynowej debiutanckiej płyty Sławomir wrócił z zupełnie premierowym materiałem – przypomina open.fm.

W teledysku nie brakuje gorących ujęć i wyprężonej klaty Sławomira, którą zapewne każda Polska chciałaby poczochrać. Wystąpiła również Kajra NAGO, taplając się w jeziorze w stroju Ewy. Zapewne niejeden fan artysty wzruszy się też widząc Kajrę i Sławomira jadących na motorze.

Sławomir i Marcin Wyrostek – Będą z nią [TELEDYSK]

Czytaj także
Przeczytaj więcej