18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za zmiana!

Sławomir ma... nową Kajrę?! Fani przecierają oczy

06.10.2020  17:44
Sławomir ma nową Kajrę?
Sławomir ma nową Kajrę? Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Sławomir pozostaje jednym z najbardziej znanych wokalistów disco-polo. Często występuje u jego boku ukochana żona, Kajra. Nic dziwnego, że po tym jednym zdjęciu fani przecierają oczy ze zdumienia.

Sławomir zrobił ogromną karierę w rytmie disco-polo. Jego przeboje grane są na weselach, jak kraj długi i szeroki. U jego boku bardzo często występuje piękna żona - Kajra.

Para uchodzi za jedną z bardziej zgodnych i unikających wszelkich skandali w polskim show-biznesie. Jakież musiało być więc zdziwienie wszystkich, którzy Sławomirowi i Kajrze kibicują, kiedy ujrzeli artystę na Instagramie w towarzystwie... innej Kajry!

Sławomir i Kajra mają kryzys? Nic bardziej mylnego!

Dziewczyna jest co prawda do małżonki piosenkarza niesamowicie podobna, ale od razu widać, że to jedynie warstwa wizualna jest tak lustrzana, a nie jest to ta sama osoba, która dzieli z disco-polowcem życie.

Na zdjęciu ze Sławomirem jest Andżela. Postać to jedynie nowy projekt muzyczny, a nie kolejna partnerka króla polskich wesel. W postać tę wciela się aktorka Honorata Witańska, znana m.in. z serialu "Barwy szczęścia".

Zdjęcie, które zasiało tyle wątpliwości w sercach fanów muzyki Sławomira jest jedynie promocją jego nowej płyty pt. "THE BEST OF”". 

Fani małżeńskiej pary mogą więc ze spokojem ducha odetchnąć. 

Przeczytaj więcej
Komentarze