18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wszyscy ją kochali"

Słynny reżyser o Przybylskiej: miała szansę na Oscara

Wojciech Kozicki
05.10.2022  16:06
Słynny reżyser wspomina Annę Przybylską. "Miała szansę na Oscara"
Słynny reżyser wspomina Annę Przybylską. "Miała szansę na Oscara" Fot: Michal WARGIN/East News

Dzisiaj smutna rocznica. 5 października 2014 roku zmarła Anna Przybylska. W 8. rocznicę śmierci gwiazdę wspomina reżyser Radosław Piwowarski. Jego zdaniem Marylka ze „Złotopolskich” mogła dostać Oscara i być jak Julia Roberts.

5. października obchodzimy rocznicę śmierci Anny Przybylskiej. Znane osoby wspominają aktorkę i ujawniają nieznane fakty  z jej życia. Głos zabrał reżyser Radosław Piwowarski, uznawany za ojca sukcesu Przybylskiej. W rozmowie z „Super Expressem” wyznał, że jest to dla niego bardzo przykra data. W wywiadzie dla TVN24 stwierdził, że Ania Przybylska mogła zostać światową gwiazdą i dostać Oscara!

Piwowarski wspomina Przybylską. Była jak Julia Roberts

Mówi się, że to właśnie Radosław Piwowarski odkrył Przybylską, gdy obsadził ją w filmie „Ciemna Strona Wenus”. Jej kariera ruszyła w niesamowitym tempie, odnosiła sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym, ale rak trzustki odebrał jej wszystko. Jej choroba odebrała nam Anię, którą uwielbialiśmy i po której pustki przez tyle lat nie udało się zapełnić.

Wolałbym tu siedzieć z okazji tego, że Ania dostała Oscara. Gdyby Anka urodziła się na przykład w Ameryce, to byłaby gwiazdą światowego formatu, taką Julią Roberts. Ona miała coś takiego, że ludzie ją kochali – mówił Piwowarski w TVN 24.

Czytaj także