18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzinny dramat

Youtuber nie żyje. Wykorzystają jego ciało po śmierci

Wojciech Kozicki
26.08.2020  20:37
Youtuber z USA nie żyje - poruszające wyznanie żony
Youtuber z USA nie żyje - poruszające wyznanie żony Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/East News

Słynny amerykański youtuber nie żyje. Gwiazdor internetu Landon Clifford zmarł, co potwierdziła jego żona. Wiadomo już, że jego organy zostaną przekazane do przeszczepów.

Youtuber Landon Clifford miał zaledwie 19 lat, ale przegrał walkę ze śmiercią. Jego żona Camryn Clifford potwierdziła w mediach społecznościowych, że odszedł 13 sierpnia. Wcześniej spędził 6 dni w śpiączce farmakologicznej. Jako oficjalną przyczynę śmierci podano uszkodzenie mózgu.

Youtuber Landon Clifford nie żyje

Landon Clifford poślubił swoją partnerkę w czerwcu 2019 roku. Doczekali się dwóch córek - Collette Briar i Delilah Rose. Państwo Clifford wspólnie prowadzili na YouTube kanał 'Cam & Fam'', który zyskał ponad milion subskrybentów.

Był cudownym mężem i najlepszym ojcem, o jakim dziewczynki mogły marzyć. Smuci mnie, że nigdy go należycie nie poznają. Był taki młody i miał o wiele więcej do przeżycia – poinformowała na Instagramie 19-letnia Camryn Clifford.

Jak potwierdza Radio ZET, narządy youtubera zostały przekazane na transplantacje.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze