18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szokujące wideo

AKTORKA OŻYŁA! Próbowała wydostać się z worka na zwłoki

16.08.2022  14:00
Dziwny film z wypadku Anne Heche. Mnożą się teorie spiskowe
Dziwny film z wypadku Anne Heche. Mnożą się teorie spiskowe Fot: Rex Features/East News

Anne Heche mogła przeżyć wypadek? W sprawie jej śmierci fani zaczynają snuć mroczne teorie spiskowe. Do sieci trafił film, na którym... próbuje wydostać się z worka na zwłoki!

Wstrząsające nagranie trafiło do sieci i gromadzi coraz większą rzeszę osób snujących teorie spiskowe. Pojawiły się już nawet głosy, że znana aktorka została doprowadzona do śmierci, a wypadek, w którym uczestniczyła, wcale nie wywołał u niej poważnych obrażeń. Skąd takie głosy? Bo na wideo widać, jak artystka WYDOSTAJE SIĘ Z WORKA NA ZWŁOKI.

Mowa o Anne Heche, amerykańskiej gwieździe, która na początku sierpnia spowodowała poważny wypadek. Kobieta pozostając pod wpływem narkotyków uderzyła autem w garaż, a następnie odjechała z ogromną prędkością z miejsca zdarzenia i wpadła samochodem w budynek mieszkalny. Dom i pojazd stanęły w ogniu.

Kobieta próbowała wydostać się z worka na zwłoki

Wedle informacji przekazanych mediom, aktorka doznała rozległych poparzeń i poważnego urazu płuc. Początkowo pojawił się komunikat, że jej stan jest stabilny, a ona sama zaraz po wypadku odzyskała przytomność. Już kilkanaście godzin później mówiono, że jej stan jest krytyczny. W piątek rodzina gwiazdy przekazała, że doszło do niedotlenienia mózgu i kobieta zostanie odłączona od aparatury podtrzymującej życie. Wcześniej jednak lekarze zaczęli procedurę pobierania od niej narządów do transplantacji.

W mediach społecznościowych pojawiło się jednak nagranie rzekomo z miejsca wypadku i z działań służb, które poruszyło opinię publiczną. Wiać na nim pracujących przy spalonym aucie strażaków, ale też ratowników medycznych prowadzących do karetki nosze z ofiarą. W worku na zwłoki spoczywać miała sama Anne Heche. Problem w tym, że kobieta nagle rozrywa folię i wydostaje się na zewnątrz!

Śmierć Anne Heche

Część fanów aktorki, zszokowana nagraniem obiegającym od poniedziałku sieć, zaczyna wierzyć, że do śmierci kobiety doprowadzono celowo. Są pewni, ze tuz po wypadku musiała być w dobrym stanie, a ktoś pomógł ten stan pogorszyć.

Pojawiła się na przykład teoria, że może mieć to związek z jej najnowszym angażem filmowym. Heche miała zagrać w filmie opowiadającym o aferze pedofilskiej z udziałem Jeffreya Epsteina. Dostała rolę matki dziewczyny, która padła ofiarą słynnego przestępcy seksualnego.

Czytaj także