Wyciekł raport jak z horroru

Jak naprawdę umarła Whitney Houston?

Wojciech Kozicki
02.02.2020  13:36
Śmierć Whitney Houston - sekcja zwłok ujawniła szokujące informacje
Śmierć Whitney Houston - sekcja zwłok ujawniła szokujące informacje Fot: Youtube/Whitney Houston

Whitney Houston  została znaleziona martwa 11 lutego 2012 roku w pokoju hotelowym w Beverly Hills. Zostały po niej piosenki, nagrania z koncertów, niezapomniane przeboje. Jednak jej śmierć nadal owiana jest tajemnicą. Media ujawniły po latach szokujące informacje o wokalistce znanej z „I will always love you”.

Whitney Houston zmarła w wannie w swoim pokoju w Beverly Hilton Hotel w Beverly Hills, a służby poinformowały, że oficjalna przyczyna śmierci gwiazdy to utonięcie. Tymczasem „Daily Star” ujawnia teraz szokujące informacje z raportu z autopsji. Okazuje się, że gwiazda była zmasakrowanym wrakiem człowieka.

Śmierć Whitney Houston

W łazience gwiazdy została znaleziona łyżeczka z kryształkami narkotyków i zrolowany kawałek białego papieru. Prawdopodobnie zażyła metamfetaminę – znalazła się informacja w raporcie koronera. (abcnews.go.com)

48-letnia Houston miała problemy z narkotykami, w jej ciele wykryto mieszankę 9 substancji odurzających, a na ciele widniało wiele śladów po wkłuciu igłą  Miała protezy 11 zębów, ponieważ jej własne uległy zniszczeniu z powodu zażywania narkotyków. Wypadały jej także włosy, więc miała przyszyte sztuczne pasma. Cierpiała również na miażdżycę, rozedmę płuc i miała chore serce, bo niszczyły ją papierosy i alkohol. Jedna z tętnic była zapchana w 60%. Zaczął też gnić jej nos z powodu wciągania kokainy i miała w nim już dziurę.

Whitney Houston została znaleziona w wannie z głową pod wodą. Z jej nosa ciekła krew. Na jej czole widniały otarcia – podał koroner. (abcnews.go.com)

3 lata po jej śmierci zmarła również jej córka Bobbi Kristina Brown. 22-latka zmarła z powodu zażycia narkotyków, które dostała os swojego chłopaka.

Whitney Houston - I wanna dance with somebody - TELEDYSK:

Zobacz także

Pogrzeb Whitney Houston:

Whitney Houston i koncert w Polsce:

Przeczytaj więcej
Komentarze