18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kobieta zginęła tragicznie

Śmierć na koncercie. "Przyszła podzielić się miłością"

Wojciech Kozicki
03.08.2022  12:06
Śmiertelny wypadek na koncercie w USA. Kenny Chesney wysdał oświadczenie
Śmiertelny wypadek na koncercie w USA. Kenny Chesney wysdał oświadczenie Fot: Associated Press/East News/Matt Sayles

Śmiertelny wypadek na koncercie. Popularny wokalista i gwiazda country Kenny Chesney rozpacza po śmierci fanki podczas show. Jaka była przyczyna tragedii w trakcie koncertu w Denver w USA?

Tragiczny wypadek na koncercie Kenny’ego Chesneya. Wokalista country wydał już oficjalne oświadczenia, w którym  przyznał, że jest załamany śmiercią swojej fanki. Do tragedii doszło podczas koncertu w Denver w sobotę na stadionie Empower Field at Mile High. „The Denver Post” ujawnia, ze kobieta siedziała na poręczy ruchomych schodów. Nagle straciła równowagę, spadła i zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Do zdarzenia doszło około godziny 22:52 czasu lokalnego.

Kenny Chesney. Śmierć na koncercie country w USA

Jak doszło do śmiertelnego wypadku? Policja prowadzi śledztwo i wstępnie ustaliła, że w sprawę nie są zamieszane osoby trzecie. Śmierć nastąpiła najprawdopodobniej w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Rzecznik prasowy tamtejszej policji, Nate Magee powiedział, że służby sprawdzą, czy kobieta była pod wpływem alkoholu.

Byłem zdruzgotany, kiedy dowiedziałem się o śmierci kogoś po naszym show. Ostatniej nocy otrzymaliśmy tyle radości i serca od mieszkańców Denver, więc to bardzo bolesne usłyszeć taką wiadomość. Życie jest cenne. Dzielenie się muzyką zbliża nas do siebie, a miłość, którą się dzielimy, sprawia, że jesteśmy czymś jeszcze większym. Brak mi słów, aby opisać kobietę, która przyszła podzielić się tą miłością. Opłakuję tę stratę wraz z jej rodziną i przyjaciółmi – brzmi oświadczenia Chesneya.

Kenny Chesney to amerykańska gwiazda country. Obecnie trwa jego trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych promująca najnowsze wydawnictwo płytowe. Kenny Chesney zadebiutował w 1994 roku płytą "In My Wildest Dreams"

Kenny Chesney to gwiazda muzyki country. Wokalista ma na swoim koncie dziewiętnaście albumów, które sprzedały się w ponad 30 milionach egzemplarzy na całym świecie – przypomina Radio ZET.

Kenny Chesney - There Goes My Life (Official Music Video)

Czytaj także