18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczny koniec legendy

Śmierć w serialu TVP? Szokujący odcinek!

16.12.2021  14:41
Śmierć w "Na dobre i na złe"? Dr Tretter może mieć raka trzustki
Śmierć w "Na dobre i na złe"? Dr Tretter może mieć raka trzustki Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zmiana w obsadzie serialu „Na dobre i na złe”.  Pojawiły się doniesienia, że z kultowej produkcji TVP odejdzie doktor Stefan Tretter. Piotr Garlicki żegna się z rolą po 21 latach na planie legendarnej produkcji? Czeka go tragiczna i bolesna śmierć z powodu nowotworu?

Tragedia i śmierć w serialu „Na dobre i na złe”. Śmierć już ostrzy kosę na dr Trettera, który w szpitalu w Leśnej Górze zatrudnił się w 2000 roku. Przetrwał niejedną roszadę w obsadzie, ale teraz wszystko wskazuje na to, że pokona go straszna choroba. Aktor Piotr Garlicki żegna się ostatecznie z rolą sympatycznego lekarza?

Śmierć w "Na dobre i na złe". Tretter ma raka trzustki?

Jak podaje Wirtualna Polska, koledzy ze szpitala zaczną zwracać uwagę na niepokojące zachowanie Trettera. 29 grudnia ma mieć premierę odcinek nr 829, w którym dowiemy się, że lekarz ukrywa prawdę o swoim stanie zdrowia. Obawia się raka trzustki!

W nadchodzącym odcinku Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka) dostrzeże, że Tretter jest wyjątkowo rozdrażniony i poddenerwowany. Alina nie uwierzy w jego tłumaczenie i zwróci się po pomoc do Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski) – zapowiada WP.pl.

Personel szpitala w Leśnej Górze będzie za wszelką cenę chciał dowiedzieć się co dolega dr Tretterowi. On wciąż będzie oczekiwał na wyniki badań, które mogą oznaczać WYROK ŚMIERCI.

W 829. odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz zada pielęgniarce pytanie... szyfrem. Powie jej, żeby na palcach pokazała mu zagrożenie w skali jeden do dziesięciu. Przy okazji umówi się, że 10 oznacza najwyższe zagrożenie dla życia pacjenta. W grudniowym odcinku "Na dobre i na złe" Dagmara pokaże 10 palców. Falkowicz i Alina pobiegną do Stefana, a on potwierdzi ich przypuszczenia... – informuje Fakt.pl.