18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To już NA OSOBNEJ!

Gwiazda odchodzi z Na Wspólnej? Fani z rozpaczy wyrzucą telewizory

Wojciech Kozicki
25.08.2022  21:30
Socha odchodzi z "Na Wspólnej". Nowe odcinki, nowa czołówka i zmiany w obsadzie
Socha odchodzi z "Na Wspólnej". Nowe odcinki, nowa czołówka i zmiany w obsadzie Fot: Mateusz Jagielski/East News

Nowa czołówka „Na Wspólnej” to radość dla fanów serialu TVN, ale teraz czas na łzy. Tabloidy ujawniły, że będą zmiany w obsadzie. Małgorzata Socha prawdopodobnie odchodzi z serialu „Na Wspólnej”, bo... woli "Przyjaciółki"? Widzowie mogą tego nie wytrzymać emocjonalnie!

Fani serialu na „Na Wspólnej” czekający na nowe odcinki muszą przygotować się na emocjonalne trzęsienie ziemi. Być może szykują się bolesne zmiany w obsadzie. Jak ujawnił „Super Express”, Małgorzata Socha powoli kończy swoją przygodę z serialem TVN, a jej bohaterka Zuza będzie pojawiała się jedynie ”w wyjątkowych sytuacjach”. Podobno najpiękniejsza polska aktorka od dawna zastanawiała się nad zrezygnowaniem z udziału w serialu. Jeśli jej decyzja jest nieodwołalna pozostaje nam tylko zanucić wraz z Anną Jantar "Nic nie może przecież wiecznie trwać..." i spróbować jakoś to przetrwać. Czy gwiazdy takie jak Dykiel, Wolszczak Jabłczyńska i Mikołajczak dadzą radę zapełnić pustkę w sercu fanów?

Socha odchodzi z "Na Wspólnej". Fani serialu TVN w żałobie

Jak podają SE.pl i Pomponik, Małgosia Socha ostatnio skupiła się na serialach „Przyjaciółki” i "Brzydula”, a „Na Wspólnej” zeszło na drugi plan. Nie pojawiła się nawet na nagraniach do nowej czołówki, bo podobno „terminy się nie zgrały”.

Z serialu nie zniknie za to wątek męża Zuzy Hoffer. Kamil grany przez Kazimierza Mazura ma zakochać się w koleżance z pracy, zaniedbując żonę i zostawiając ją z problemami. Czy scenarzyści „Na Wspólnej” tak przygotowują postać Sochy do usunięcia z nadchodzących odcinków?

Terminy się nie zgrały. Dodatkowo, jakoś szczególnie nie zależało jej, żeby zjawić się na zdjęciach – ujawnił informator Super Expressu.

To może jednak nie być koniec zmian w obsadzie! Super Express" ostrzega fanów "Na Wspólnej", że w nowej czołówce nie pojawili się także inni członkowie obsady. Chodzi o Annę Cieślak i ekranowego męża Anny Guzik, czyli Wojciecha Błacha! Błagamy, nie róbcie nam tego, bo takiego szoku nasze serca nie wytrzymają!

Czytaj także