18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

SENSACJA!

Sonia Bohosiewicz JEST MATKĄ SWOJEJ SIOSTRY MAI?!

31.01.2022  14:07
Sonia Bohosiewicz jest matką swojej siostry?
Sonia Bohosiewicz jest matką swojej siostry? Fot: Bartosz KRUPA/East News

Maja Bohosiewicz i Sonia Bohosiewicz wcale nie są siostrami? Celebrytki skrywają wielką, rodzinną tajemnicę? Starsza z nich komentuje sensacyjne plotki. 

Dwie celebrytki, znane jako siostry, różnica wieku 15 lat. Od dawna krążą plotki o tym, że wcale nie mają wspólnych rodziców, przynajmniej tych biologicznych. Skąd więc łudzące podobieństwo? Starsza miałaby być matką młodszej.

Mowa oczywiście o 46-letniej Soni Bohosiewicz i 31-letniej Mai Bohosiewicz. Jedna to znana aktorka, druga celebrytka, która również próbowała swych sił przed kamerą. Obie zapewniają, że się ze sobą przyjaźnią i łączy je silna więź. Maja z kolei kilka lat temu wyjawiła, że są DDA (dorosłymi dziećmi alkoholików) i dorastały w rodzinie dysfunkcyjnej. Ale niejasności i plotek o ich przeszłości jest więcej...

Maja jest córką Soni?

Po Polsce krąży plotka, że przed laty, gdy Mai nie było jeszcze na świecie, a Sonia była nastolatką, ta druga uwielbiała się bawić. Ciągle imprezowała i w końcu zaszła w ciążę... Jej dziecka nikt jednak nigdy nie zobaczył, za to w rodzinie cudownie objawił się noworodek, a rodzice mówili, że to ich dziecko. Tyle że matka Soni w ciąży ponoć nie była.

Teraz, po wielu latach, Sonia zorganizowała na Instagramie serię "prawda czy fałsz", w której fani zadawali jej pytania. I tu pojawił się temat tego, czy aby przypadkiem nie jest matką Mai. Sonia oczywiście wszystkiemu zaprzecza i zarzeka się, że to tylko plotki, nie ma w nich ani krzty prawdy!

- Czy to prawda, że Maja jest twoją córką? - brzmiało pytanie.

Fałsz! Ani Maja, ani Mateusz. Są moim rodzeństwem i naszego brata Łukasza. Jest nas czworo

- odpowiedziała aktorka.

Wierzycie?

logo Tu się dzieje