18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stan zdrowia się pogorszył

Stan Borys miał zawał. Smutne informacje

Wojciech Kozicki
22.10.2021  10:04
Najpierw udar, teraz zawał. Stan Borys walczy o życie i zdrowie
Najpierw udar, teraz zawał. Stan Borys walczy o życie i zdrowie Fot: MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/East News/Polska Press

Stan Borys ma znowu problemy ze zdrowiem i walczy o życie! Pieśniarz jakiś czas temu przeszedł udar, a teraz miał ZAWAŁ SERCA! Czy jeszcze kiedyś zaśpiewa na żywo utwór „Jaskółka”?

Dramatyczne informacje o stanie zdrowia Stana Borysa. „Super Express” ujawnia, że legendarny polski piosenkarz „ma poważne problemy ze zdrowiem i cudem uszedł z życiem”. Okazało się, że artysta kilka tygodni temu trafił do szpitala w Nowym Jorku, ponieważ miał zawał serca. To właśnie jego partnerka Maleady uratowała mu życie.

Stan Borys miał zawał. Wcześniej przeżył udar

Media informują, że w domu Stana Borysa błyskawicznie znalazły się służby medyczne i został karetką zabrany do szpitala. Po przeprowadzeniu badań potwierdzono, że miał zawał serca. Szybko doszedł do siebie i po kilku dniach opuścił placówkę medyczną, a także odbył podróż do Polski.

Tak, to prawda, Stan miał zawał. Tego dnia rano narzekał na ból w klatce piersiowej i złe samopoczucie. Zmierzyłam mu ciśnienie i okazało się, że jest bardzo wysokie, mimo że bierze odpowiednie leki. Z przychodni skierowano mnie na pogotowie. Obawiałam się bardzo, że coś może się stać w międzyczasie, więc podałam Stanowi nitroglicerynę i dwie duże aspiryny – wyznała partnerka Stana Borysa. (Super Express)

Przypominamy, że Stan Borys dwa lata temu doznał udaru niedokrwiennego mózgu i od tamtej pory walczył o powrót do normalnego funkcjonowania. Zdrowiu na pewno nie przysłużyła się medialna i sądowa wojna z Karolem Strasburgerem.

Stan musi bardzo uważać na to, aby mieć spokój i jak najmniej stresu. Cały pobyt w Polsce, który był zaplanowany na spotkania z bliskimi i publicznością z okazji jego 80. urodzin, bardzo się udał. Jednak sprawa sądowa związana z pomówieniami w internecie i wypowiedzi publiczne Karola Strasburgera na temat Stana i mój znacznie pogorszyły zarówno Stana, jak i moje zdrowie – ubolewa partnerka gwiazdora. (Super Express)

Stan Borys - Jaskółka SOPOT 1973 [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej