18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zły stan zdrowia

Stan Borys STRACIŁ WZROK! Dramat po udarze mózgu

Wojciech Kozicki
27.10.2020  08:39
Stan Borys po udarze mózgu stracił wzrok
Stan Borys po udarze mózgu stracił wzrok Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Stan Borys, wykonawca słynnego utworu „Jaskółka uwięziona”, ma problemy zdrowotne po udarze mózgu. 79-letni artysta, jak donosi Super Express, „STRACIŁ WZROK”.

Stan Borys walczy o życie i zdrowie. 79-latek w lutym przeżył udar mózgu, ale to nie koniec dramatu. Jak ujawnia SE.pl, w konsekwencji STRACIŁ WZROK! Jedynym ratunkiem okazała się skomplikowana operacja w Nowym Jorku.

Stan Borys i problemy ze zdrowiem po udarze mózgu

Borys poddał się operacji, ale jak wyznała jego ukochana Ania Maleady, „Stan teraz nie widzi, czekamy aż odzyska wzrok”. Sytuacja jest podobno bardzo nerwowa, ale partnerka artysty zapewnia, że Borys nie traci woli walki i nie chce narzekać na cierpienie.

SE.pl przypomina, że w ostatnich miesiącach piosenkarz, pomimo rehabilitacji, miał wiele problemów ze zdrowiem – tracił równowagę, nie mógł normalnie chodzić.

Jak się okazało, nie był to prosty zabieg i pomimo tego, że minęło parę dni, Stan w dalszym ciągu nie widzi. Lekarze zapewniają, że wzrok powróci. Niemniej jednak Stan bardzo się denerwuje, a ja razem z nim – wyznała pani Anna. (SE.pl)

Stan Borys zapewnia, że się nie poddadzą. Przyznał, że chciałby odzyskać wzrok, by „zobaczyć swoją ukochaną, najpiękniejszą Anię”.

Stan Borys - Jaskółka Uwięziona [LIVE WIDEO]