18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyprzystojniał?

Stasiek z "Rancza" przeszedł metamorfozę. Teraz go nie poznacie!

Bartłomiej Ciepielewski
27.06.2021  16:28
Stasiek z "Rancza" wyprzystojniał?
Stasiek z "Rancza" wyprzystojniał? Fot: KRZYSZTOF WOJDA/REPORTER

Kultowy serial "Ranczo" przyniósł Arkadiuszowi Naderowi wielką popularność. Odtwórca roli policjanta po latach przeszedł szokującą przemianę. Jesteście w stanie go rozpoznać?

"Ranczo" jest jednym z najbardziej lubianych polskich seriali. Popularny hit TVP przez lata przyciągał miliony widzów, którzy uważnie śledzili losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Mimo że ostatni odcinek serii wyemitowano pięć lat temu, to fani nadal pamiętają o losach wszystkich bohaterów.

Jedną z charakterystycznych postaci odgrywał Arkadiusz Nader, wcielając się w rolę niezbyt bystrego, ciamajdowatego policjanta. Wątek Staśka oraz jego partnerki Wioletki był bardzo lubiany przez widzów, choć prywatnie aktorzy nie darzyli się sympatią.

Niedawno na instagramowym profilu "Barw szczęścia" pojawiło się nowe zdjęcie Arkadiusza Nadera. 58-letni aktor nie przypomina już energicznego Staszka.

Barwy szczęścia / Instagram

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy gwiazdor zaskakuje odmienionym wizerunkiem. W przeszłości zdarzało mu się świecić łysiną niczym Vin Diesel lub przyciągać wzrok bujną, lekko siwiejącą brodą.

„Ranczo” wraca na ekrany?

Ostatnio coraz częściej mówi się o powrocie "Rancza" na ekrany. Po śmierci Pawła Królikowskiego wydawało się, że to koniec, jednak producenci nie wykluczają nakręcenia kilku nowych odcinków wraz z filmem fabularnym.

Pierwotnie w planach było siedem odcinków, ale po śmierci Pawła zrezygnowaliśmy z tego. Mamy pomysł, jak wytłumaczyć nieobecność Kusego w Wilkowyjach w trakcie wydarzeń. Ale dłuższego serialu bez Pawła nie zrobię. To byłoby nieuczciwe wobec widzów - mówił w rozmowie z onet.pl Maciej Strzembosz, producent serialu.

Pomysł ten popiera między innymi prezes TVP, Jacek Kurski. Doczekamy się reaktywacji serialu?

Czytaj także
Przeczytaj więcej