18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roksana Bogu oddana

Nowa kreacja Węgiel. Góra z raju, a poniżej pasa hula diabeł

12.02.2020  11:59
Roksana Węgiel i wyznanie wiary - jej talent i sukcesy to dzieło Boga?
Roksana Węgiel i wyznanie wiary - jej talent i sukcesy to dzieło Boga? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Roksana Węgiel żyje zgodnie z tekstem swojej piosenki „Anyone I want to be” i może być kim chce. Okazuje się, że przede wszystkim stara się być katoliczką i osobą wierzącą. Nowe zdjęcie na Instagramie to jej świadectwo wiary?

Roksana Węgiel to synonim sukcesu. Wygrana Eurowizja dla dzieci, wygrany program "The Voice Kids", koncerty i coraz wyższe zarobki, udział w reklamach, popularne piosenki… czy to efekt jej talentu i pracowitości? Okazuje się, że to nie jej własna zasługa, a dzieło Boga.

Nowe zdjęcie, które Roksana Węgiel na Instagramie zaprezentowała fanom, wzbudziło ogromne emocje. Roxie pokazała się na nim z różańcem na szyi. Nie ukrywa, że jest osobą wierzącą.

Każdy mój sukces zawdzięczam przede wszystkim Bogu. Wierzę w Boga. Wierzę też, że nic nie dzieje się bez powodu. Jak coś się nie wydarzyło, jestem spokojna. Wiem, że może kiedyś, w przyszłości, się wydarzy. Że Bóg ma dla mnie coś wyjątkowego – wyznała Roksana Węgiel. (kobieta.wp.pl)

W wywiadach Roxie niejednokrotnie mówiła, że nie wstydzi się wiary i tego, że jeździła z rodziną na pielgrzymki na Jasną Górę. Twierdzi, że to właśnie tam Bóg odmienił jej życie.

Górna połowa stroju Roksany Węgiel, podkreślona krzyżem, wydaje się projektem „made in heaven”. Jednakponiżej pasa strój projektował już sam diabeł, bo nastolatka pokazała się w bardzo krótkiej spódniczce.

logo Tu się dzieje