18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Strzał w głowę"

Raper nie żyje. Został zamordowany

22.10.2021  11:15
Strzelanina w Szwecji. Raper Einár nie żyje. "Strzał w głowę"
Strzelanina w Szwecji. Raper Einár nie żyje. "Strzał w głowę" Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Makabryczna strzelanina w Szwecji. Potwierdzono, że śmiertelnie ranny został 19-letni raper Einár. Artysta śpiewał o porachunkach mafijnych, broni i narkotykach, ale chyba zatarła mu się granica między sztuką, a życiem.

Raper zamordowany w Szwecji. Potwierdzono, że w luksusowej dzielnicy Hammarby Sjoestad doszło do strzelaniny. Popularny szwedzki raper Einár (Nils Kurt Erik Einar Grönberg) został kilkukrotnie postrzelony i zmarł na miejscu. Miał m.in. zostać trafiony w głowę. Policja podaje, że poszukuje więcej niż jednego sprawcy.

Raper zamordowany w Szwecji. Porachunki gangsterskie?

Jak informuje gazeta "Expressen", motywem morderstwa mogły być porachunki mafijne. Wiadomo również, że wcześniej pod adresem nastoletniej gwiazdy rapu były kierowane poważne groźby.

Funkcjonariusze zastali mężczyznę z raną postrzałową głowy i klatki piersiowej. Na miejscu zbrodni podjęto próbę reanimacji chłopaka, niestety nie udało się go uratować – podaje Radio ZET.

Einár osiągnął ogromną popularność i wszystko wskazywało na to, że jego kariera wkrótce wręcz eksploduje. Jego debiutancki singiel "Gucci/Duckar Popo" był hitem, odnotował ponad milion odtworzeń w serwisie Spotify. W 2020 roku artysta wygrał dwie statuetki szwedzkich nagród Grammis. Płyta "Unge med extra energi" dotarła do drugiego miejsca na szwedzkiej liście sprzedażowej.

Einár - Duckar Popo [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej