18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Nagle okazało się, że..."

Stuhr ujawnił dlaczego jechał pijany! Dla NIEGO ryzykował życie

Wojciech Kozicki
25.10.2022  19:15
Stuhr ujawnił dlaczego jechał pijany! Dla NIEGO ryzykował życie
Stuhr ujawnił dlaczego jechał pijany! Dla NIEGO ryzykował życie Fot: MAREK LASYK/REPORTER/East News

Jerzy Stuhr zachował się karygodnie i patologicznie – pijany prowadził samochód i spowodował wypadek. W rozmowie z „Faktem” ujawnił dlaczego po alkoholu wsiadł do samochodu. Opinia publiczna będzie ugłaskana?

Jerzy Stuhr moralnie jest na dnie? Pod wpływem alkoholu prowadził samochód i spowodował wypadek. Potrącił niewinnego człowieka! Teraz przerywa milczenie i w rozmowie z „Faktem” opowiedział o okolicznościach wypadku, który spowodował 17 października w Krakowie. Dlaczego zdecydował się jechać nabzdryngolony?

Stuhr ujawnił dlaczego jechał po alkoholu

Co skłoniło Jerzego Stuhra do złamania prawa i dlaczego zaryzykował życie uczestników ruchu drogowego? Okazuje się, że krakowski aktor był następnego dnia umówiony na rozmowę z pewnym dziennikarzem. Sądził, że miał się z nim spotkać 18 października, ale pomyliły mu się daty. Spotkanie było wyznaczone na 17 października, a dziennikarz już czekał.

Tak nagle okazało się, że dziennikarz, z którym wydawało mi się, że jestem umówiony następnego dnia, czeka na mnie wtedy i tyle  - wyznał Jerzy Stuhr. (Fakt)

Ojciec Macieja Stuhra stracił prawo jazdy. Ujawnił, że żona została jego szoferem. Korzysta też z taksówek. Nie wyjaśnił jednak dlaczego 17 października nie zdecydował się na kurs taksówką…

Przypomnijmy, że w badanie alkomatem wykazało u aktora 0,7 promila w wydychanym powietrzu, co oznacza, że prowadzenie auta w takiej sytuacji nie było już wykroczeniem, a przestępstwem – podaje Radio ZET.

Czytaj także