18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

upsik

Niesforny sutek Joanny Przetakiewicz dumnie pozuje do zdjęcia na jachcie

14.06.2021  19:15
Joanna Przetakiewicz i jej nagi sutek dumnie zapozowali do zdjęcia na Instagramie
Joanna Przetakiewicz i jej nagi sutek dumnie zapozowali do zdjęcia na Instagramie Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Przetakiewicz pojechała na upalne Capri, wyzwoliła swe myśli, piersi i sutki. Opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać dużo więcej, niż planowała.

Kobieta ma tyle lat, na ile się czuje? Joanna Przetakiewicz, choć na koncie ma już 53 wiosny, czuje się młodziutko, a ciało ma takie, że niejedna dwudziestolatka mogłaby jej pozazdrościć. Celebrytka sama siebie nazywa kobietą nowej ery i ani myśli wstydzić się swej cielesności. I to widać nawet GOŁYM okiem.

Sutek Joanny Przetakiewicz wyszedł na spacer i zapozował do zdjęcia

Znana projektantka, matka marki La Mania, zrobiła sobie małe wakacje i wybrała się z przyjaciółmi na urlop na Capri. Tam zrzuciła nie tylko makijaż z twarzy, ale też ubrania. Do zdjęć, które opublikowała w story na Instagramie, pozowała topless. I coś jej się wymsknęło.

Joanna Przetakiewicz pozowała do zdjęcia w towarzystwie przyjaciół, za to bez stanika. Wyzwolona celebrytka wyzwoliła z ucisku biustonsza swe piersi, ale albo zapomniała, że Instagram kobiecych sutków nie toleruje. A może  albo bierze aplikację na pokuszenie? Nagie piersi przysłoniła ręką, jednak brodawka wysunęła się śmiało i uśmiechała dumnie do obiektywu...

Joanna Przetakiewicz topless na Instagramie
Joanna Przetakiewicz topless na Instagramie
Czytaj także
Przeczytaj więcej