18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne chwile

Oko nagle wypełniło mu się krwią. Piekło aktora Świata według Kiepskich

28.11.2019  16:46
Oko nagle wypełniło mu się krwią. Piekło aktora Świata według Kiepskich
Oko nagle wypełniło mu się krwią. Piekło aktora Świata według Kiepskich Fot: MILOSZ POLOCH/REPORTER

Świat według Kiepskich przyniósł mu sympatię widzów i większą popularność. Aktor lubianego sitcomu przeżył najprawdziwsze piekło z powodu problemów zdrowotnych.

Świat według Kiepskich od lat bawi widzów Polsatu. Lubiany komik - Mariusz Czajka - również pojawił się w jego obsadzie, co ucieszyło najwierniejszych fanów produkcji. Mało kto wie, że aktor przeżył jakiś czas temu najprawdziwsze piekło. 

Aktor serialu Świat według Kiepskich 

58-letni Mariusz Czajka wstał pewnego dnia i nie mógł rozpoznać swojego odbicia w lustrze. Jego prawe oko w całości wypełniło się krwią i niczego zupełnie nie widział.

Oślepłem! Zacząłem panikować. Gram przecież w Studio Buffo w kilku spektaklach i w „Leśniczówce” TVP. Bałem się, że to koniec mojej kariery, że będę musiała robić stand up dla niewidomych

- opowiadał aktor serialu Świat według Kiepskich dla Super Expressu.

Czajka natychmiast udał się do Klinicznego Szpitala Okulistycznego przy ul. Sierakowskiego w Warszawie. Lekarze orzekli, że odkleiła mu się rogówka i to aż w trzech miejscach. Nad aktorem zawisło widmo inwazyjnej operacji, a nawet trwałej ślepoty.

Na szczęście krótko stałem w kolejce, choć wiła się jak wąż, a pacjenci mówili mi, że czeka się nawet po kilka godzin! Potem wpadłem w ręce doświadczonej lekarki okulistki, która potraktowała laserem moje prawe oko i... uratowała mi wzrok. Po tym zabiegu okazało się, że operacja nie będzie potrzebna, a ja zacząłem widzieć. Może jeszcze nie jest idealnie, ale mój stan z dnia na dzień się poprawia 

- cieszy się Czajka.

Gwiazdę serialu Świat według Kiepskich ten dramat dotknął nieprzypadkowo. Mariusz Czajka zbagatelizował nadciśnienie krwi, które miał dłuższy czas. To w wyniku nieleczonej przypadłości doszło u niego do uszkodzenia oka. Z historii tej płynie lekcja, by zawsze dbać o swoje zdrowie. 

logo Tu się dzieje