18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To już koniec?

Świat według Kiepskich ZNIKA Z ANTENY? Polsat komentuje

27.10.2020  15:57
Polsat: Świat według Kiepskich zniknie z anteny?
Polsat: Świat według Kiepskich zniknie z anteny? Fot: Rafal Witczak/East News

Świat według Kiepskich to jeden z najbardziej znanych seriali komediowych w Polsce. Teraz dzieło telewizji Polsat zniknie z anteny? Są takie pogłoski, które tylko urosły w siłę po niespodziewanej śmierci Dariusza Gnatowskiego, który wcielał się w jedną z głównych postaci - Arnolda Boczka. 

Świat według Kiepskich to jeden z najbardziej kultowych seriali komediowych w Polsce. Telewizja Polsat od lat inwestuje w nowe odcinki tej komedii, wiedząc, że wierni widzowie na nie czekają. Niestety, ostatnio nad serialem zawisły czarne chmury.

Świat według Kiepskich nadawany jest nieprzerwanie od 20 lat. Obsada właściwie się nie zmienia, ale czas płynie nieubłaganie i większość z aktorów zaangażowanych w serial przekroczyła już granicę tzn. wieku średniego. W dobie pandemii koronawirusa, to właśnie seniorzy są najmocniej narażeni na ciężki przebieg COVID-19, dlatego nie dziwi nikogo, że produkcja została tymczasowo zawieszona.

Polsat: Świat według Kiepskich zniknie z anteny?!

Wszystko miało wrócić do normalności, ale teraz ekipą serialu wstrząsnęła wielka tragedia. Niespodziewanie odszedł Dariusz Gnatowski, który przez lata wcielał się w kultowego Boczka z Kiepskich. Jego strata sprawia, że produkcja już nigdy nie będzie taka sama. Do tego wśród aktorów narażonych na ciężki przebieg COVID-19 jest zdecydowanie filmowy Paździoch, czyli Ryszard Kotys.

Od dawna głośno jest o pogarszającym się stanie zdrowia Kotysa. Widoczne też gołym okiem jest to, że aktorzy produkcji poddali się bardzo ponurym nastrojom. Marzena Kipiel-Sztuka, czyli filmowa Halinka z Kiepskich, przyznała, że boi się śmierci. Pandemia koronawirusa i strata przyjaciela na pewno odbija się na wszystkich.

O tym, że Świat według Kiepskich na zawsze zniknie z anteny głośno było jeszcze na początku pandemii. Wtedy Polsat oficjalnie odniósł się do tych nieprzyjemnych pogłosek.

Informacje o zakończeniu produkcji serialu są nieprawdziwe

- mówił w czerwcu w rozmowie z Plejadą rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk.

Teraz jednak nie wiadomo ponownie, na jakie rozwiązanie zdecyduje się stacja. Obsadzenie nowych aktorów w roli Boczka i Paździocha brzmi jak profanacja - nikt nie będzie w stanie pokonać legendy Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa. Czy jest więc sens kontynuowania produkcji? W tej sytuacji to chyba fani powinni odpowiedzieć na tak postawione pytanie.

Jak sądzicie - czy kontynowanie Świata według Kiepskich jest zasadne?

Czytaj także