18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroczna strona Halinki

Śmierć na planie "Kiepskich". Dramat Kipiel-Sztuki

Wojciech Kozicki
20.10.2021  10:08
Kipiel-Sztuce kiepsko się wiedzie w życiu prywatnym. Miłość przegrała ze śmiercią
Kipiel-Sztuce kiepsko się wiedzie w życiu prywatnym. Miłość przegrała ze śmiercią Fot: Natalia DOBRYSZYCKA/East News

Chociaż serial „Świat według Kiepskich” to śmieszne odcinki, żarty i zabawne piosenki, w życiu aktorów tak wesoło jednak już nie jest. Marzena Kipiel-Sztuka, czyli Halina Kiepska, wywołuje u widzów salwy śmiechu, ale w życiu prywatnym przeżywa kolejne dramaty.

Mroczna strona „Świata według Kiepskich”. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że Marzena Kipiel-Sztuka nie miała pieniędzy na życie, a do tego dopadła ją okrutna choroba, a to nie koniec jej gehenny. Radio ZET przypomina, że jakiś czas temu doszło do tragedii na planie serialu i jej ukochany zmarł na jej oczach. Czy wspaniała aktorka znajdzie w końcu miłość i szczęście?

Marzena Kipiel-Sztuka i nieszczęście w miłości

Marzena Kipiel-Sztuka w serialu „Świat według Kiepskich” gra już ponad 20 lat. Odniosła sukces jako aktorka, ale w życiu prywatnym już tyle szczęścia nie ma, szczególnie w miłości. Media przypominają, że pierwszy raz wyszła za mąż za reżysera i producenta Konrada Sztukę. Przestało im się układać i po 10 latach wzięli rozwód. Jak wyjaśniła aktorka, była między nimi zbyt duża różnica charakterów.

Udało jej się znów zakochać, a jej serce zabiło mocniej dla operatora Mariusza Piesiewicza, z którym pracowała na planie „Kiepskich”. Doszło jednak do tragedii na planie serialu, ponieważ jej ukochany nagle zasłabł. Dostał wylewu i zmarł na jej oczach. Na tym, jednak nie koniec dramatów w życiu Marzeny Kipiel-Sztuki…

Dość szybko kolejny raz wyszła za mąż, ale i to małżeństwo zakończyło się tragedią. Przemysław Buksakowski zasłabł na ulicy i zmarł z powodu niewydolności krążeniowo-oddechowej. Śmierć męża doprowadziła aktorkę do problemów psychicznych. Gwiazda przeszła załamanie. Na szczęście udało się jej z tego wyjść – pisze Radio ZET.

Miało to dla aktorki poważne konsekwencje. Musiała poddać się terapii w ośrodku. Przyznała w wywiadach, że udało jej się odbić od dna dzięki wsparciu przyjaciół.

Czytaj także