18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Serial znika z anteny

To koniec "Świata według Kiepskich". Smutne doniesienia z planu

Wojciech Kozicki
21.06.2020  14:03
To koniec "Świata według Kiepskich" - zostaną tylko odcinki online i wspomnienia
To koniec "Świata według Kiepskich" - zostaną tylko odcinki online i wspomnienia Fot: Facebook/Świat według Kiepskich

Koronawirus załatwił polską rozrywkę na amen. Przez Covid-19 nastąpi prawdopodobnie koniec serialu „Świat według kiepskich”. Ferdek, Halinka, Boczek, Paździoch i reszta ekipy znikają z anteny po 21 latach. Będziecie oglądać odcinki online ze łzami w oczach?

„Świat według kiepskich” znika, to koniec? Epidemia koronawirusa nie ma litości i odebrała tlen polskiej branży rozrywkowej. Jak donosi „Pudelek”, zdjęcia do kolejnego sezonu polskiej komedii miały ruszyć w czerwcu, ale zaraza z Wuhan pokrzyżowała plany twórców. Aktorzy nie dostali nawet scenariuszy, a producenci podobno nie odpowiadają na pytania o termin powrotu na plan.

Zobacz także

Kiepski koniec serialu?

Na plan wrócili do tej pory aktorzy "Pierwszej miłości" oraz "Policjantek i Policjantów". Tymczasem Kiepscy siedzą w domu i być może już z niego nie wyjdą. "Świat seriali" donosi, że już w lutym plotkowano o zakończeniu serialu, chociaż we wrocławskich halach rozpoczęto zdjęcia do nowych odcinków. Plotkowano o prawdziwej rewolucji w serialu i odświeżeniu formuły. Problemem była jednak spadająca oglądalność, bo w wiosennej ramówce "Kiepskich" oglądało średnio 1,19 mln widzów, a Polsat w paśmie emisji produkcji zaczął oglądać z daleka plecy konkurencyjnych stacji.

Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra – wyznała Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z „Faktem”.

Serial „Świat według Kiepskich” to żywa historia. Był nadawany na antenie Polsatu od marca 1999 roku. Wszystko wskazuje na to, że kultowa polska komedia trafi na listę ofiar koronawirusa. Amen.

Czytaj także