18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Serial znika z anteny

To koniec "Świata według Kiepskich". Smutne doniesienia z planu

Wojciech Kozicki
21.06.2020  14:03
To koniec "Świata według Kiepskich" - zostaną tylko odcinki online i wspomnienia
To koniec "Świata według Kiepskich" - zostaną tylko odcinki online i wspomnienia Fot: Facebook/Świat według Kiepskich

Koronawirus załatwił polską rozrywkę na amen. Przez Covid-19 nastąpi prawdopodobnie koniec serialu „Świat według kiepskich”. Ferdek, Halinka, Boczek, Paździoch i reszta ekipy znikają z anteny po 21 latach. Będziecie oglądać odcinki online ze łzami w oczach?

„Świat według kiepskich” znika, to koniec? Epidemia koronawirusa nie ma litości i odebrała tlen polskiej branży rozrywkowej. Jak donosi „Pudelek”, zdjęcia do kolejnego sezonu polskiej komedii miały ruszyć w czerwcu, ale zaraza z Wuhan pokrzyżowała plany twórców. Aktorzy nie dostali nawet scenariuszy, a producenci podobno nie odpowiadają na pytania o termin powrotu na plan.

Zobacz także

Kiepski koniec serialu?

Na plan wrócili do tej pory aktorzy "Pierwszej miłości" oraz "Policjantek i Policjantów". Tymczasem Kiepscy siedzą w domu i być może już z niego nie wyjdą. "Świat seriali" donosi, że już w lutym plotkowano o zakończeniu serialu, chociaż we wrocławskich halach rozpoczęto zdjęcia do nowych odcinków. Plotkowano o prawdziwej rewolucji w serialu i odświeżeniu formuły. Problemem była jednak spadająca oglądalność, bo w wiosennej ramówce "Kiepskich" oglądało średnio 1,19 mln widzów, a Polsat w paśmie emisji produkcji zaczął oglądać z daleka plecy konkurencyjnych stacji.

Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec. Szkoda, bo to była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra – wyznała Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z „Faktem”.

Serial „Świat według Kiepskich” to żywa historia. Był nadawany na antenie Polsatu od marca 1999 roku. Wszystko wskazuje na to, że kultowa polska komedia trafi na listę ofiar koronawirusa. Amen.