18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

od tego są mężowie

Dramat aktorów "Świata według Kiepskich". Ferdek ocalił Halinkę

11.01.2021  15:36
Cud w "Świecie według Kiepskich" Ferdek bohaterem
Cud w "Świecie według Kiepskich" Ferdek bohaterem Fot: Natalia DOBRYSZYCKA/East News

Ferdek Kiepski to nie tylko kombinator i obibok? Właśnie pomógł Halince! Wielki zwrot w życiu aktorów serialu "Świat według Kiepskich".

Serial "Świat według Kiepskich" to prawdziwy hit Polsatu. Produkcja gości na ekranach od ponad 20 lat (pierwszy odcinek wyemitowano w 1999 roku!) i ciągle ma rzeszę wiernych fanów. Przygody Ferdka Kiepskiego, jego rodziny i kolegów z kamienicy przyciągają pragnących "odmóżdżenia" Polaków, teraz jednak zawisły nad serialem ciemne chmury.

Zaczęło się od poważnych problemów ze zdrowiem Ryszarda Kotysa, czyli serialowego Paździocha. Później przyszła pandemia koronawirusa, która zablokowała nagrywanie nowych odcinków. SARS-COV-2 w "Kiepskich" uderzył szczególnie. Z powodu COVID-19 zmarł Dariusz Gnatowski, czyli serialowy Boczek. A to nie koniec złych doniesień.

Świat według Kiepskich. Ferdek ocalił Halinkę

Okazało się, że przez pandemię ledwo wiąże koniec z końcem Marzena Kipiel-Sztuka. Aktorka straciła nie tylko rolę Halinki Kiepskiej, ale też wszelkie inne zobowiązania i została bez pracy. Oszczędności szybko stopniały, a ona nie miała za co żyć. I tu stał się cud - Ferdek stanął na wysokości zadania.

To właśnie serialowy mąż pomógł Halince. Gdy tylko Andrzej Grabowski (Ferdek) dowiedział się o problemach Marzeny Kipiel-Sztuki, zaraz do niej zadzwonił i zaoferował pomoc. Jaką? Tego zdradzić nie chciał. Przyznał jedynie, że od tego właśnie są przyjaciele - aby w sytuacjach kryzysowych sobie pomagać - donosi Rewia.

Andrzej Grabowski bohaterem w pandemii

Ferdek i Halinka darzą się uczuciem nie tylko w serialu. W życiu prywatnym Marzena Kipiel-Sztuka i Andrzej Grabowski są przyjaciółmi i zawsze mogą na siebie liczyć. Znają swoje sekrety, zwierzają się sobie i wspierają. Teraz, w tak trudnym, pandemicznym czasie, nie mogło być inaczej.

Czytaj także