18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Od muzyka do obornika

Świerzyński sprzedaje nawóz. Jego koń wydala "dary boże"

13.12.2021  08:56
Świerzyński reklamuje nawozy. Jego preparat to bajer na full?
Świerzyński reklamuje nawozy. Jego preparat to bajer na full? Fot: Piotr BLAWICKI/East News

Niektórzy twierdzą, że „disco polo to g***”, a Sławomir Świerzyński najwyraźniej potraktował to dość poważnie. Skoro ma tak duże doświadczenie w tejże muzyce, teraz zajął się… NAWOZAMI! Ostrzegamy, ekspert od rolnictwa już opowiada w telewizji, co wydala jego koń.

Sławomir Świerzyński to król disco polo. Wylansował takie przeboje jak m.in. „Majteczki w kropeczki”, „Wszyscy Polacy” i „Blondyneczka” (chociaż zarzuca mu się plagiaty i kradzież praw autorskich), a jednak nawet on w tych czasach postanowił dorobić na boku. Muzyk idzie w rolnictwo i będzie handlował nawozami ekologicznymi. Litr sygnowanego przez niego preparatu odpowiada czterem tonom obornika!

Świerzyński idzie w rolnictwo. Sypie nawozem jak przebojami

Jak ujawnił Świerzyński w rozmowie z „Super Expressem”, będzie sprzedawał nawozy ekologiczne wymyślone przez polskich naukowców. Podobno to oni sami poprosili AKURAT JEGO o promocję produktu. Co więcej, muzykant już występuje w telewizji jako ekspert od rolnictwa, a swoją wiedzą na temat nawozów podzielił się na antenie Telewizji Trwam.

Opowiedział o tym jak dbał o paszę dla krów na gospodarstwie mlecznym oraz o swojej hodowli koni. Świerzyński ujawnił również w toruńskiej telewizji, że "miał bardzo brudzącego konia i chciał wykorzystać te jego dary boże". Pokreślił, że "koń nie zeżre byle czego i to co wydala, jest czyste".

Ten preparat daje znacznie lepsze efekty niż nawozy sztuczne. Różnica w cenie jest ogromna. Nawóz działa na wszystkie rośliny i poprawia jakość każdej gleby. Można go stosować na rośliny w ogrodach, sadach, na polach i łąkach czy małych przydomowych ogródkach. Polscy naukowcy to opracowali – ujawnia artysta disco polo w „Super Expressie”.

Oczywiście ktoś taki jak Świerzyński nie ryzykowały sprzedawania rzeczy niesprawdzonych, ryzykując swoją renomę, szacunek społeczny i wiarygodność. Wokalista osobiście przetestował ekologiczny preparat na swoich łąkach, by trawa odrosła szybciej po tym, gdy zryły ją dziki. A może prościej i taniej byłoby odstraszać dziki, puszczając im przeboje Bayer Full?