18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kosmiczne kwoty

Ile gwiazdy zarobią w Sylwestra? Trzymajcie się krzeseł, bo spadniecie

16.12.2019  14:12
Ile gwiazdy zarobią w Sylwestra? Trzymajcie się krzeseł, bo spadniecie
Ile gwiazdy zarobią w Sylwestra? Trzymajcie się krzeseł, bo spadniecie Fot: Jan BIELECKI/East News

Sylwester jest wieczorem zabawy i beztroski, a dla gwiazd muzyki dodatkowo pracą. Występy w tę wyjątkową noc bardzo się opłacają. Oto, ile celebryci dostają za chwilę na scenie. 

Sylwester to niesamowicie intratny wieczór dla gwiazd muzyki i stacji telewizyjnych. TVN, TVP i Polsat ścigają się o jak największą oglądalność, a tym samym, starają się namówić na występ w ich show najbardziej znanych piosenkarzy i piosenkarki. 

Siłę przekonywania mają ogromną - kuszą znanych celebrytów astronomicznymi sumami. Wśród najbardziej lubianych gwiazd kwoty za występ są wyjątkowo duże. Sylwester naprawdę się im opłaca.

Sylwester: Ile dostaną gwiazdy wieczoru? 

Pracujący Sylwester jest marzeniem muzyków, patrząc na to, ile otrzymają za kilku lub kilkunastominutowy występ. Wśród rekordzistów są takie osobowości jak: Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak i Sławomir.

Na konto Sylwii za występ wpłynie 100 tys. złotych. Nieco mniej otrzyma Maryla Rodowicz - konkretnie będzie to 90 tys. złotych. Sławomir do swojego portfela przytuli zaś 85 tys. złotych.

Zdecydowaną rekordzistką w kwestii sylwestrowej wypłaty jest Edyta Górniak, która dostanie zawrotną kwotę 130 tys. złotych. W przypadku gwiazd zdecydowanie warto się trochę wysilić, zamiast bawić ze znajomymi.

Jakie macie plany na Sylwestra? Równie wystrzałowe? 

Przeczytaj więcej
Komentarze