18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

SENSACJA

Sylwester Polsatu bije TVP na główkę! SPROWADZĄ MEGA GWIAZDĘ

Emilia Waszczuk
31.12.2020  14:23
Sylwester Polsatu bije TVP na główkę! SPROWADZĄ MEGA GWIAZDĘ
Sylwester Polsatu bije TVP na główkę! SPROWADZĄ MEGA GWIAZDĘ Fot: Mateusz Jagielski/East News

Wielka sensacja w Polsacie. Telewizja przygotowała zjawiskową niespodziankę dla widzów. O północy, na ich Sylwestrze zaśpiewa gwiazda najwyższego, światowego formatu!

Czegoś takiego w polskiej telewizji jeszcze nie było! Tegoroczny Sylwester to temat dość kontrowersyjny. Polacy zostali postawieni pod ścianą, nikt nie organizuje imprez (chyba że w podziemiu), zrezygnowały z nich miasta i telewizje, i tylko TVP zdaje się niczym nie przejmować. Rząd PiS zmienił nawet przepisy antycovidowe specjalnie po to, by Jacek Kurski mógł zorganizować wielką bibę w amfiteatrze w Ostródzie. Może się jednak okazać, że wygibasy gwiazd disco-polo i przychylność rządu nic nie dadzą.

Sylwester Polsatu lepszy niż TVP?

Oto bowiem szykuje się konkurencja. Polsat organizuje wielką domówkę. Ich Sylwester nagrywany ma być w dwóch studiach w Warszawie, tak, by goście się ze sobą nie stykali i z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych.

Udział w imprezie, która w tym roku do zobaczenia będzie dla widzów jedynie przed telewizorami, zadeklarowały takie gwiazdy jak Beata Kozidrak, Doda, Sylwia Grzeszczak, Alicja Majewska, Loona, Michał Szpak, Czadoman, Dawid Kwiatkowski, Sławomir, Enej czy Daj to głośniej. Jest też gwiazda niespodzianka.

Gwiazda światowego formatu w Polsacie

To nazwisko z najwyższej półki, osoba znana na całym świecie. Na Sylwestra Polsatu Krzysztof Ibisz przywiezie ją prosto z Mediolanu - poleci tam (oczywiście na oczach widzów) helikopterem! O kim mowa? Jak informuje portal Pudelek.pl, to nikt inny, jak wielki Andrea Bocelli!

To jest pilnie strzeżona tajemnica stacji. Polsat chce przywitać Nowy Rok spektakularnie, by przyćmić Zenka w TVP. Prawdziwa bomba, która pozwoli ich pokonać. O północy na dachu wieżowca Polsatu przy ulicy Ostrobramskiej wyląduje helikopter z Krzysztofem Ibiszem i wielką gwiazdą światowej sceny operowej. Będzie to Andrea Bocelli - czytamy.

Helikopter wylądować ma w Polsce tuż przed północą, tak, aby gwiazdor mógł w ostatnich chwilach paskudnego 2020 roku zaśpiewać wielki hit "Time to say goodbye"! Oj to zdecydowanie może przyćmić "Oczy zielone" Zenka Martyniuka. Na samą myśl o występie Bicelliego mamy ciarki!

Czytaj także
Przeczytaj więcej