18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

O_O

Sylwester odbędzie się mimo wszystko?! TVP może zignorować obostrzenia

18.12.2020  12:53
TVP: Sylwester
TVP: Sylwester Fot: Pawel Murzyn/East News

Sylwester to wyjątkowa noc dla Polaków. Jest jednak pewien szkopuł - pojawiły się drastyczne obostrzenia. TVP zorganizuje imprezę mimo wszystko? "Sylwester Marzeń" to w końcu jedna z najbardziej dochodowych transmisji w roku.

Sylwester organizowany przez TVP został przeniesiony do Ostródy i wydawało się, że już nic nie powstrzyma jego organizatorów. Tymczasem wczoraj ogłoszono nowe obostrzenia obowiązujące od 28 grudnia do 17 stycznia.

Dodatkowo, jak ogłosił minister zdrowia - w noc sylwestrową będzie obowiązywał zakaz przemieszczania się od godziny 19:00 do 6:00 - to w takim razie co z imprezą TVP? Czyżby Telewizja Polska chciała zorganizować zabawę dla Polaków mimo wszystko? Jak się okazuje - istnieje taka możliwość. 

Z tego co wiem, "Sylwester Marzeń" ma być nagrywany bez publiczności, zatem wszelkie pandemiczne rygory bezpieczeństwa zostaną zachowane

- zapewnił burmistrz miasta Ostróda Zbigniew Michalak w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Sylwester na TVP mimo obostrzeń?

Jak dowiedział się portal Plotek.pl, TVP rozważa jeszcze inny scenariusz na noc sylwestrową. Zrobią jednak wszystko, by widzowie TVP mieli możliwość przeżycia Sylwestra przed telewizorami.

Jacek Kurski jest zaskoczony decyzją ministra zdrowia. Był bardzo zadowolony, że uda mu się zorganizować sylwestra w Ostródzie. Budowa sceny nie została wstrzymana, ale na korytarzach TVP panuje chaos i niewykluczone, że impreza zostanie przeniesiona do budynku Telewizji Polskiej na Woronicza

- powiedział informator portalu.

Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, czy TVP stanie ponad prawem, czy jednak posłucha partii rządzącej, tak jak to ma w zwyczaju, chociażby w programach informacyjnych. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej