18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sylwia w stroju Ewy

To nie dzieje się naprawdę! Aktorka "Na Wspólnej" opala się TOPLESS

26.07.2021  08:35
Sylwia Gliwa na Instagramie prezentuje się topless na Korsyce
Sylwia Gliwa na Instagramie prezentuje się topless na Korsyce Fot: VIPHOTO/East News

Kolejna aktorka z serialu „Na wspólnej” zaprezentowała się NAGO! Tym razem to Sylwia Gliwa opublikowała zdjęcie tak gorące, że jajka można smażyć. Gwiazda opala się topless i wcale tego nie ukrywa, a uwolniona pierś filuternie wypoczywa na plaży.

Macie dość upałów? W takim razie nie wchodźcie na Instagram Sylwii Gliwy, bo wasze termometry dostaną kociokwiku. Aktorka z serialu „Na Wspólnej” pokazała się NAGO! Gwiazda spędza wakacje na Korsyce, czytając książkę  na rozgrzanym piasku i pozwalając swoim piersiom na wolność. Przypominamy, że to nie pierwsze tak odważne zdjęcie Sylwii Gliwy i już kiedyś objawiła się fanom w negliżu.

Sylwia Gliwa opala się nago i wcale się tego NIE WSTYDZI

Przy okazji urlopu i odpoczywania w stroju Ewy, Sylwia Gliwa realizuje też niezwykle ważną misję – zachęca Polaków do czytelnictwa. Co więcej, ujawniła, że na wakacje udała się w podróż kamperem po Europie, a do tego wcina naleśniki z czekoladą.

Sylwia Gliwa to aktorka znana głównie z serialu „Na Wspólnej”, do którego dołączyła w 2003 roku. W 2011 r. poślubiła Marcin Biernackiego, z którym rozwiodła się po 8 latach. W 2012 r. urodziła syna.

Zasłużony, wyczekany odpoczynek w cudownym towarzystwie, w pięknym miejscu. Czego chcieć więcej. Szum fal, morza brzeg, uśmiech dzieci. Czytanie na plaży bardzo mnie odpręża. Dobrego dnia i wszystkim życzę aby mogli gdzieś wyjechać i nacieszyć oczy wspaniałymi widokami – napisała Sylwia Gliwa na Instagramie.
Sylwia Gliwa opala się nago na Korsyce i wcale teo nie ukrywa
Sylwia Gliwa opala się nago na Korsyce i wcale teo nie ukrywa Fot: Instagram
Sylwia Gliwa z "Na Wspólnej" już nie raz zaskoczyła fanów nagością
Sylwia Gliwa z "Na Wspólnej" już nie raz zaskoczyła fanów nagością Fot: Instagram
Czytaj także