18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani są poruszeni

Syn Gessler opublikował zaskakującą fotografię. Co na to jego mama?

04.11.2019  09:12
Syn Gessler opublikował zaskakującą fotografię. Co na to jego mama?
Syn Gessler opublikował zaskakującą fotografię. Co na to jego mama? Fot: TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Syn Gessler - Tadeusz Müller, opublikował na swoim Instagramie poruszającą fotografię. Zrobił to z okazji minionego Święta Zmarłych. Fani są głęboko wzruszeni. 

Syn Gessler - Tadeusz Müller, od jakiegoś czasu stał się osobą publiczną. Mężczyzna prowadzi własny program "Z gruntu zdrowo" w Food Network. Chociaż widać, że poszedł w ślady mamy, ta zapewnia, że nie stoi za jego żadnym sukcesem. 

Magda Gessler jest z Tadeusza bardzo dumna i często podkreśla, że ma on "podobną energię" do swojego zmarłego taty, wielkiej miłości restauratorki - Volkharta Müllera. Z okazji Święta Zmarłych syn prowadzącej "Kuchenne Rewolucje" zdecydował się na opublikowanie wyjątkowej fotografii. 

Syn Gessler zrobił odważny i wzruszający krok

Widzimy na niej małego Tadzia, siedzącego na kolanach swojego zmarłego taty. Volkhart Müller zmarł młodo, w wieku zaledwie 45 lat, przegrywając walkę z nowotworem. Gdyby nie "niekończące się opowieści" Magdy Gessler na jego temat - Tadeusz nie miałby szansy wiele pamiętać.

W 1988 roku otrzymał Order Izabeli Katolickiej, wyróżnienie przyznawane przez króla Hiszpanii za "nieskazitelną lojalność wobec Hiszpanii oraz zasługi obywateli hiszpańskich i cudzoziemskich dla narodu". Jego prochy spoczywają pod Madrytem na malutkim malowniczym cmentarzyku. Był człowiekiem oddanym sprawom ludzi, fascynowała go hiszpańska kultura prowincji. Dziękuję Magdzie Gessler za niekończące się opowieści o Volko

- napisał na Instagramie.

Fani byli głęboko poruszeni tym wyjątkowym postem. Co więcej, zauważyli, że Tadeusz jest szokująco do ojca podobny.

Tadeusz, wypisz, wymaluj jesteś odbiciem lustrzanym swojego taty...

- stwierdził jeden fan.

Również widzicie to podobieństwo? Coś nam się wydaje, że Magda Gessler, która do dziś opowiada, jak bardzo kochała Volkharta, będzie wyjątkowo poruszona fotografią i tym, jak ciepło wspomina go ich syn. 

Przeczytaj więcej
Komentarze