18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miała matka syna...

Syn górniak w Fame MMA? Zapadła decyzja

Wojciech Kozicki
14.09.2020  16:15
Edyta Górniak kontra kariera syna - bycie mamą idzie jej śpiewająco?
Edyta Górniak kontra kariera syna - bycie mamą idzie jej śpiewająco? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Edyta Górniak to nie tylko wokalistka, która śpiewa genialne piosenki i przeboje. To także troskliwa mama. Media huczą, że jej syn Allan Krupa otrzymał propozycję walki na Fame MMA! 16-latek poczuje kolorowy wiatr sławy? A może matka zabroni mu grzmocenia przeciwników w szczęki?

Edyta Górniak wylansowała takie hity jak „Dotyk”, „To nie ja”, „Andromeda” i „Jestem kobietą”. Ale czy bycie mamą idzie jej równie śpiewająco? Jak podaje Radio ZET, pojawiły się plotki, że jej syn Allan Krupa weźmie udział w Fame MMA. Czy polska diwa pozwoli, by 16-latek katował kogoś w oktagonie?

Górniak, syn i Fame MMA

MMA.pl podaje, że Allan trenuje mieszane sztuki walki, a nad jego postępami czuwa sam Marcin Najman. Czy zaprezentuje swoje umiejętności na ringu? Jak zapewne się domyślacie, o walce w Fame MMA nie ma mowy. Górniak zdecydowała – Allan Krupa ma szlaban na mordobicie.

Powiedziałam mu, że dopóki żyję, to nie. Może jak skończy 18 lat i będzie chciał odpowiadać za to, że ma coś złamane. Nie wyobrażam sobie patrzeć, jak on się z kimś bije, bo to jest agresja  - powiedziała Górniak w „Fakcie”

Radio ZET przypomina, że syn Górniak robi się samodzielny. Nagrał nawet własną piosenkę. No cóż, dobrze, że idzie w ślady mamy, a nie ojca, który od jakiegoś czasu zapewne gustuje w więziennych piosenkach...

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej