18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trudy rodzicielstwa

Syn Joanny Opozdy bardzo cierpi. Mama szuka ratunku

10.08.2022  19:12
Joanna Opozda szuka ratunku dla synka
Joanna Opozda szuka ratunku dla synka Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Opozda nie wystartowała w rodzicielstwie z pełnym pakietem pomocy partnera. Przeciwnie, aktorkę czeka rozwód, a z dzieckiem musi radzić sobie sama. Co gorsza mały Vincent nie czuje się ostatnio najlepiej i matka szuka dla niego ratunku.

Jej życie przypomina film, w którym historia miłosna nie skończyła się happy endem. Joanna Opozda najpierw miała bajkowy ślub z Antonim Królikowskim, by potem... Pozostać sama z ich nowo narodzonym synkiem. Teraz piękna aktorka dojedzie niewiernego męża. W sądzie jest już pozew rozwodowy. 

22 lutego 2022 roku piękna Joanna Opozda urodziła swojego pierworodnego syna. Dla gwiazdy okres ciąży był szczególnie trudny. Nie tylko bardzo źle znosiła stan błogosławiony, ale jeszcze jej biologiczny ojciec w sposób bestialski atakował swoją najbliższą rodzinę. Teraz również pierwsze kroki w macierzyństwie nie są dla aktorki najłatwiejsze.

Joanna Opozda szuka ratunku dla synka

W ostatnim czasie Joanna Opozda ma za sobą kilka nieprzespanych nocy, a to wszystko z uwagi na cierpienie jej maluszka. 7-miesięczny Vincent z bólu nie może zasnąć, dlatego aktorka napisała na Instagramie prośbę do fanów, aby pomogli znaleźć jakieś skuteczne metody, aby ulżyć maluszkowi.

Aktorka postanowiła podzielić się z fanami trudną sytuacją, w jakiej się znalazła. Okazuje się, że Vincent przechodzi właśnie przez ząbkowanie. To niezwykle bolesne dla maluszka, ale również trudne dla rodzica. Zwłaszcza jeśli opiekę nad dzieckiem sprawuje tylko mama, która nie może na dwoje podzielić swoich kłopotów.

Ząbkowanie. Może macie jakieś genialne metody, żeby ulżyć w cierpieniu? Za nami kolejna nieprzespana noc. Żele przeciwbólowe, szczoteczki i gryzaki niewiele dają

- napisała Opozda na Instagramie.

Myślicie, że ciocie i wujkowie z internetu faktycznie pomogą maluszkowi w bólach?