18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zrobi karierę?

Syn Krawczyka idzie śladami ojca. Rozpoczął koncertowanie

Bartłomiej Ciepielewski
18.05.2021  15:32
Młody Krawczyk przejmie pałeczkę po ojcu?
Młody Krawczyk przejmie pałeczkę po ojcu? Fot: TRICOLORS/East News

Niedawno media poinformowały o niezwykle trudnej sytuacji Krawczyka Juniora. Syn legendarnego muzyka od lat żyje na skraju ubóstwa, a aktywność zawodową uniemożliwia mu choroba. Teraz chce pójść śladami ojca, koncertując na ulicach Łodzi.

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka telewizja TVN wyemitowała reportaż Tomasza Patory opowiadający o niezwykle trudnej sytuacji życiowej Krawczyka Juniora. Syn muzyka nie ma własnego domu oraz utrzymuje się ze skromnej renty inwalidzkiej.

Krzysztof Krawczyk od lat nie widywał się z Juniorem ani nie odbierał od niego telefonów. W sporządzonym w zeszłym roku testamencie cały majątek oraz prawa autorskie przekazał swojej żonie. 47-latek nie dostał ani grosza.

Krawczyk Junior śpiewa na ulicach

W jednym z reportażów młody Krawczyk przyznał, że obecnie zajmuje jeden pokój w mieszkaniu u wujka. Jak relacjonuje, w domu dochodzi do pijackich awantur, przez co boi się tam wracać. Kilka dni temu znalazł sposób na ucieczkę od wszelkich problemów.

Krzysztof Igor Krawczyk poszedł śladem ojca, koncertując na ulicach Łodzi. Syn legendarnego muzyka zaśpiewał między innymi hity takie jak: "Parostatek" oraz "Jak minął dzień". Nagranie z występu zostało opublikowane na Facebooku.

Internauci pozytywnie ocenili występy 47-latka, podkreślając, że ma ogromny potencjał i świetną barwę głosu.

Niewątpliwie ma pan to coś w barwie głosu po rodzicach, tylko więcej odwagi z mikrofonem i będzie ok. Pomyślności i powodzenia oraz dużo ciepła od dobrych ludzi – piszą fani na Facebooku.

Publiczne zaangażowanie Krawczyka Juniora nie podoba się Ewie Krawczyk, która poprosiła 47-latka o to, by przestał udzielać się w mediach i zrezygnował z pełnomocników i adwokatów. W zamian ma otrzymać "coś" ze spadku po ojcu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej