18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brawo!

Syn Krawczyka spełnił największe marzenie. Ojciec byłby dumny!

29.07.2021  14:43
Krawczyk Junior chce pójść śladami ojca
Krawczyk Junior chce pójść śladami ojca Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Krzysztof Igor Krawczyk umiejętności wokalne prezentował jedynie podczas ulicznych występów. Jak się okazuje, tym razem będzie miał szansę wystąpienia na wielkiej scenie. Syn legendarnego muzyka spełnił jedno ze swoich największych marzeń.

Krzysztof Krawczyk Junior znalazł się w gronie artystów, którzy wystąpią podczas Festiwalu Weselnych Przebojów Mrągowo 2021. Impreza będzie emitowana 13 sierpnia w telewizji Polsat.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na naszej »weselnej« scenie wystąpią Trubadurzy i Krzysztof Krawczyk Jr. Tego jeszcze nie było! To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć! Będzie SZAŁ - napisał piosenkarz na Facebooku.

Na scenie pojawią się także gwiazdy takie jak: Michał Wiśniewski, Boys, Golec uOrkiestra, Piękni i Młodzi, MIG, Poparzeni Kawą Trzy oraz Classic.

Krawczyk Junior zaśpiewa na wielkiej scenie

Marian Lichtman z Trubadurów zapewnia, że jest w całkowicie spokojny o debiut Krawczyka Juniora na wielkiej scenie.

Bardzo to przeżywa, ale i bardzo się stara. Jest tak samo pracowity jak jego tata. Jak patrzymy na niego, to Krzysztof nam się przypomina. Od tygodni przygotowuje się do tego koncertu i fajnie mu to idzie. Wszystko jest w najlepszym porządku. Nad nami z góry będzie czuwał Krzysztof Krawczyk, a my będziemy występować na dole - mówił Lichtman w wywiadzie z "Faktem".

Założyciel Trubadurów zapowiedział, że nie będzie to ostatni wspólny występ z Krawczykiem Juniorem. Kolejny koncert zaplanowany jest na 4 września. Lichtman nie wyklucza, że może to być początek wspólnej trasy koncertowej.

Czytaj także
Przeczytaj więcej