18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące wyznanie syna Krawczyka

Krawczyk poszedł do nieba... ale za życia urządzili mu piekło?

Wojciech Kozicki
06.08.2021  15:14
Krzysztof Krawrczyk junior ujawnia, że jego ojciec był manipulowany. Żona Krawczyka kłamie w mediach?
Krzysztof Krawrczyk junior ujawnia, że jego ojciec był manipulowany. Żona Krawczyka kłamie w mediach? Fot: Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk odpłynął parostatkiem w piękny rejs, ale nie dane mu jest spoczywać w spokoju. Rodzina rozpoczęła walkę o testament, a żona Krawczyka i Marian Lichtman zaczęli ujawniać szokujące informacje o życiu prywatnym pieśniarza. Tymczasem głos zabrał znowu syn Krzysztofa Krawczyka, a „Życie na gorąco” opublikowało wywiad z juniorem i poruszające wyznanie o ojcu. Jego słowa o żonie Krawczyka mrożą krew w żyłach!

Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74-lat, zostały po nim wspaniałe płyty, teledyski i przeboje, ale jego życie prywatne po śmierci jest wywracane na lewą stronę przez kolejne osoby. Rozpoczęło się publiczne pranie brudów i walka o testament. Syn Krzysztofa Krawczyka na łamach „Życia na gorąco” zdecydował się na kolejne bardzo osobiste wyznanie o swoim tacie. Z jego wypowiedzi wynika, że to żona Krzysztofa Krawczyka jest czarnym charakterem w tej historii i dopuściła się przerażającej manipulacji. 

Syn Krzysztofa Krawczyka i mroczna historia. Żona Krawczyka KŁAMIE?

Czy rzeczywiście syn Krzysztofa Krawczyka dostał NIC  po śmierci ojca? Krzysztof Krawczyk junior niedawno powiedział w sądzie, że „chce, by prawda wyszła na jaw”. Wyznał, że tata zawsze powtarzał mu, iż zostawił testament i podzielił majątek na pół. Twierdzi, że połowa powinna przypaść jemu oraz jego bratu, ale okazało się, że gwiazdor w 2020 roku przepisał wszystko na żonę i było to ukrywane. Oskarża również żonę Krawczyka o ukrywanie choroby ojca i twierdzi, że nie pozwalała mu na kontakt z ojcem, odbierając za niego telefony. Co więcej, twierdzi, że gdy trwał pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, nie pozwolono mu się zbliżyć do trumny.

W marcu tego roku, gdy tata był w szpitalu, ktoś pisał za niego posty na Facebooku jako Krzysztof Krawczyk. Mowa była w nich, że czuje się dobrze, a nie mógł już pisać samodzielnie lub nawet dyktować precyzyjnie i tak formułować myśli. Ukrywano przede mną, w którym jest szpitalu – wyznał młody Krzysztof Krawczyk. (Życie na gorąco)

Żona Krzysztofa Krawczyka twierdziła niedawno, że płaciła za mieszkanie juniora. Ten twierdzi natomiast, że tata nie kupił mieszkania jemu, tylko siostrze żony. Junior nie ma własnego mieszkania. Ujawnił również, że po sprowadzeniu się brata taty, który nadużywał alkoholu,  „dochodziło do agresji, był bity i poniżany”.

Syn Krawczyka chory. Czy może wykonywać piosenki ojca?

Warto przypomnieć, że syn Krzysztofa Krawczyka ma problemy ze zdrowiem. Ucierpiał w wypadku samochodowym, który jego tata spowodował w 1988 roku. 14-letni wówczas junior doznał stłuczenia pnia mózgu i zaniku płatów czołowych, co poskutkowało ciężką postacią padaczki lekoopornej. Przebywał też w zakładzie psychiatrycznym. Nie może pracować ze względu na stan zdrowia, więc utrzymuje się dziś z renty i okolicznościowo wykonywanych piosenek ojca. Twierdzi jednak, że menadżer Krzysztofa Krawczyka chce mu zabronić wykonywania muzycznego dorobku ojca.

Okazuje się, że syn Krzysztofa Krawczyka ma żal do zmarłego ojca.

Mam żal, że tata pozwolił na pewne rzeczy, ale też uważam, że dał się zmanipulować. Był do rany przyłóż, ale przy żonie zmieniał się, był zupełnie inny. Nie wiem, co wmawiano tacie i jakie informacje w ogóle do niego dochodziły. Z mediów dowiedziałem się, że nie chcę mieć z nim kontaktu. Wysyłałem listy, ale ich nie dostawał - powiedział Krzysztof Krawczyk junior. (Życie na gorąco)

Krzysztof Krawczyk, Edyta Bartosiewicz - Trudno tak (razem być nam ze sobą...)

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje jak bezdomny CZ.1 (UWAGA! TVN)

Czytaj także
Przeczytaj więcej