18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroczne sekrety Krawczyków

Syn Krawczyka szokuje. Pierze rodzinne brudy w TVN

Wojciech Kozicki
12.05.2021  12:24
Syn Krawczyka w Uwaga TVN: szokujący wywiad, rodzinne brudy
Syn Krawczyka w Uwaga TVN: szokujący wywiad, rodzinne brudy Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk, chociaż nie żyje, w to w mediach dostał nowe życie. Afery, skandale, testament, szokujące wyznania bliskich – czy będzie mu dane spoczywać w spokoju? Gdy wydawało się, że Marian Lichtman odpuścił, do gry wkroczył syn Krzysztofa Krawczyka.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka sprawiła, że jego życie jest na świeczniku. Pojawiły się doniesienia o kochankach, kontrowersyjnym testamencie, a niedawno ujawniono, że artysta nic nie zostawił choremu synowi. Junior w końcu postanowił zabrać głos w sprawie tego, co odziedziczył po ojcu i jakie ma relacje z Ewą Krawczyk.

Syn Krzysztofa Krawczyka i reportaż w TVN

Krzysztof Krawczyk junior w programie Uwaga TVN wyznał, że na pogrzebie ojca uniemożliwiono  mu dojście do trumny i twierdzi, że jest mu z tego powodu smutno. Wyznał też szokującą prawdę o żonie Krzysztofa Krawczyka. Czy mówiła prawdę o dobrych relacjach z synem swojego męża? A może utrudniała mu kontakt z Krawczykiem?

Bezpośrednio widziałem tatę ostatni raz półtora roku temu, a przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać – wyznał Krzysztof Krawczyk junior.

Media ujawniają, że młody Krawczyk nie ma własnego mieszkania, utrzymuje się głównie z renty inwalidzkiej, 47-letni syn gwiazdora miał niedawno pracować w papugarni w Zgierzu pod Łodzią, ale epidemia COVID-19 skazała go na bezrobocie. Co gorsza, jak ustalił Pomponik, Krawczyk na początku marca wstąpił na drogę sądową o alimenty od ojca, ale śmierć ojca pokrzyżowała jego plany.

Od dzieciństwa cierpi na padaczkę, co utrudnia mu normalne funkcjonowanie. Choroba jest skutkiem drogowego wypadku, do którego doszło pod koniec lat 80. Autem kierował wówczas jego ojciec. Krawczyk zasnął za kierownicą i uderzył w drzewo. Obaj cudem uszli z życiem, choć to syn wokalisty do dziś zmaga się z przykrymi konsekwencjami doznanych wówczas obrażeń – przypomina WP.pl.

Czytaj także
Przeczytaj więcej