18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sporo!

Syn Krawczyka dostał część spadku. Ile wpłynęło na konto?

27.05.2021  17:55
Krzysztof Krawczyk Junior otrzymał spadek po matce
Krzysztof Krawczyk Junior otrzymał spadek po matce Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka na jaw wyszły nowe szczegóły z życia całej rodziny. Według najnowszych informacji Krawczyk Junior otrzymał część spadku. Osoba z otoczenia 47-latka ujawniła szczegóły.

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka jego syn i macocha Juniora spotkali się w sądzie. 47-latek cały czas walczy o możliwość uzyskania części spadku po ojcu, który w testamencie wszystko zapisał swojej żonie.

Krawczyk Junior otrzymał spadek po matce

Jak przekazał portal pomponik.pl, Junior otrzymał już część spadku, lecz nie po ojcu, a matce, Halinie Żytkowiak. Piosenkarka większość życia spędziła przed USA, jednak kilka miesięcy przed śmiercią przyleciała do Polski, aby wystąpić podczas koncertu Trubadurów, do którego ostatecznie nie doszło.

Po informacji o odwołaniu koncertu Żytkowiak postanowiła czas wolny spędzić z synem, lecz nie mogła się z nim skontaktować. Piosenkarka nie mogła także dogadać się z Krzysztofem Krawczykiem, który po krótkiej rozmowie przestał od niej odbierać telefony.

Zatrzymała się w moim domu w Poznaniu i codziennie dzwoniła do Krzysia, ale ten nie odbierał połączeń. Zaniepokojona tym, że może ma atak padaczki lub leży w szpitalu, postanowiła skontaktować się byłym mężem. Dla Haliny było to bardzo trudne. Jej syn miał urodziny, zamówiła tort i czekała na sygnał. Płakała. Bała się nieproszona wtargnąć w życie tego chłopca i strasznie cierpiała. Już wtedy była bardzo chora, bolało ją całe ciało i przeczuwała, że rak kości zabierze ją z tego świata - relacjonuje w rozmowie z pomponik.pl Ewa Kulikowska.

Ostatecznie do spotkania nie doszło, lecz piosenkarka przed powrotem do Stanów zabezpieczyła interesy syna. Junior po śmierci matki miał otrzymać kilka tysięcy złotych, a następnie resztę sumy rozdzieloną na miesięczne raty po 500 złotych. Jak informuje portal pomponik.pl, Krawczyk Junior resztę spadku po matce odbierze osobiście w wakacje.