18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma głos jak dziecko Niemena i Grechuty!

Syn Krawczyka nagrał piosenkę dla ojca. Co za HIT!

21.09.2021  15:15
Syn Krawczyka nagrał dla ojca piosenkę "Tato". Poruszający tekst
Syn Krawczyka nagrał dla ojca piosenkę "Tato". Poruszający tekst Fot: Andrzej Zbraniecki/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Młody Krzysztof Krawczyk, czyli syn Krzysztofa Krawczyka, od kilku miesięcy próbuje wykorzystać swoje 5 minut. Był już koncert z Trubadurami w Mrągowie, więc przyszedł czas na własny repertuar. Na YouTube można już odsłuchać utwór „Tato”, który nagrał w hołdzie swemu zmarłemu ojcu. Marian Lichtman ujawnił muzyczne plany związane z młodym Krawczykiem.

Wciąż jeszcze nie otrząsnęliśmy się po śmierci Krzysztofa Krawczyka i ze łzami w oczach nucimy „Parostatek”. Jednak jego dziedzictwo żyje i ma się świetnie. Krzysztof Krawczyk junior, czyli syn wokalisty, nagrał właśnie autorską piosenkę. Jest to przeszywający utwór „Tato”, więc zanim zaczniecie słuchać, lepiej przygotujcie spory zapas chusteczek, bo łez nie poskąpicie.

Syn Krzysztofa Krawczyka nagrał piosenkę "Tato" dla ojca

Słowa i muzykę do piosenki „Tato” napisał Marian Lichtman z Trubadurów. Jednak to młody Krawczyk ubrał słowa i nuty w emocje, które wyciskają serce jak cytrynę. Gdy tylko zaczyna śpiewać „rozłączył nas los, mój drogi, kochany tato…” łzy napływają do oczu.

Rozłączył nas los, mój drogi, kochany tato. Odpłynąłeś w dalej, daleko w długi rejs. Tak ciebie mi brak, tęsknię za tobą, tato. Nie jestem dziś sam, dookoła przyjaciół mam. A mogło tato piękniej być, za mało ciebie miałem. Co było, to nie liczy się mój tato. A w sobie dużo siły mam, ja wielbię ciebie tato. Kiedy spotkamy się, wybaczymy sobie mój kochany tato – śpiewa syn Krzysztofa Krawczyka.

Marian Lichtman na razie udostępnił fragment kompozycji portalowi Jastrząb Post. Nie mógł się oczywiście powstrzymać i dośpiewał drugi wokal w refrenie. Dodał też, że piosenka powstała w dwóch studiach nagraniowych Wojciecha Stępnika i Sławka Nalepy w Łodzi. 

Jako pierwsi możecie opublikować ten kawałek wspaniałej muzyki. Muzyki która płynie z serca. Dawno już nikt tak pięknie o tacie nie śpiewał, jak ten Krzysiek. Jestem z niego dumny i będę go wspierał. Dzwonią do mnie organizatorzy koncertów i pytają: kiedy pokażesz na scenie tego młodego. Nie spodziewałem się, że ten chłopak w tak krótkim czasie będzie miał tak wielu fanów. To fenomen - podekscytował się Marian Lichtman.

Czy piosenka „Tato” będzie hitem? Lichtman ujawnił, że planuje włączyć ją do musicalu, który właśnie powstaje dla Teatru Muzycznego w Łodzi i będzie opowiadał o życiu Krzysztofa Krawczyka.  

Krzysztof Krawczyk - "Tato"

Czytaj także