18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kosmala dowala

Syn Krawczyka cały czas kłamał? Jest AFERA!

Wojciech Kozicki
04.11.2021  21:59
Syn Krzysztofa Krawczyka klamał? Andrzej Kosmala oburzył się na Facebooku
Syn Krzysztofa Krawczyka klamał? Andrzej Kosmala oburzył się na Facebooku Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Syn Krzysztofa Krawczyka ostatnio ochoczo opowiadał u Mai Rutkowski o chorobach swojego ojca, ujawniając jego mroczne i krępujące tajemnice. Menadżer i przyjaciel pieśniarza Andrzej Kosmala tego nie zdzierżył. Ostro zaatakował młodego Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk przewraca się w grobie? Jego bliscy walczą o testament, urządzają publiczne pranie brudów, a do tego Marian Lichtman wyraźnie próbuje zrobić karierę z pomocą syna Krawczyka. Apogeum wydaje się wywiad z synem Krzysztofa Krawczyka u Mai Rutkowski, w którym ujawnił mroczne sekrety dotyczące zdrowia swojego ojca. Andrzej Kosmala tego NIE WYTRZYMAŁ!

Kosma uderza w syna Krawczyka. Kto ma rację?

Młody Krawczyk opowiedział również jak nie pozwalano mu na kontakt z ojcem, a do tego był zastraszany przez ludzi, którzy mieli manipulować gwiazdorem. Andrzej Kosmala postanowił zareagować na Facebooku i zaapelował do Krawczyka, by nie ulegał podszeptom ludzi, którzy wykorzystują go dla pieniędzy.

Człowieku przestań ulegać podszeptom ludzi osób, które czekają na Twój zachówek, który niewątpliwie otrzymasz wyrokiem sprawiedliwego sądu – zagrzmiał Kosmala na Facebooku.

Syn Krzysztofa Krawczyka, jak niedawno ujawniły media, zamierza udowodnić w sądzie, że ojciec zmieniając testament na jego niekorzyść, był niepoczytalny. To dlatego u Rutkowski mówił, że piosenkarz miał Alzheimera i nie wiedział co się dzieje? Kosmala ostro odniósł się do tych słów. Przy okazji zrugany został Marian Lichtman.

Zaświadczam jako człowiek pozostający w przyjaźni i współpracy z Twoim Ojcem przez 47 lat, że zachował sprawność umysłu do ostatnich chwil życia. Jest na to wielu świadków! I dlaczego nie mówisz o tym, jak na prośbę Twego Ojca moje studio uczyło Cię techniki nagraniowej? W wyniku tej pracy powstała płyta duetów Twoich z Ojcem. Dlaczego ulegasz Lichtmanowi,który zablokował tę płytę, a kazał Ci nagrać swoje muzyczne badziewie? Daj jeden znak zgody a upublicznię te nagrania i wtedy wyjdzie prawdziwe oblicze tego niepotrzebnego konfliktu. Twój „opiekun” Lichtman tak naprawdę nie wybaczył nigdy Twemu Ojcu, że zrobił karierę poza Trubadurami.Jego opieka nad Tobą jest iluzoryczna i służy zaspakajaniu własnego egoizmu. Bardzo mi Ciebie żal! Telefon od Ciebie odbiorę z ulgą! – napisał Andrzej Kosmala.