18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zenek straci syna?

Martyniuk oszalał? "Groził, że poderżnie jej gardło"

20.12.2021  15:36
Syn Zenka Martyniuka znów szaleje. Daniel ma prawo w...
Syn Zenka Martyniuka znów szaleje. Daniel ma prawo w... Fot: PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Syn Zenka Martyniuka, czyli Daniel Martyniuk, znowu łamie prawo. Niedawno usłyszał wyrok, ale jak ujawnia Pudelek, ale w weekend groził śmiercią ekspedientce w sklepie i żądał od niej narkotyków. Czy w końcu trafi do więzienia na amen?

Daniel Martyniuk ma nie po drodze z polskim prawem.Przed dwoma tygodniami 32-letni syn Zenka Martyniuka usłyszał wyrok podtrzymujący wcześniejszą decyzję sądu ws. odebrania mu prawa jazdy. Obraził sędzię za co grozi mu kolejna kara. Na tym jednak nie koniec, bo teraz miał podobno grozić śmiercią kasjerce w sklepie.

Syn Zenka Martyniuka i kolejna zadyma

Portal Pudelek ujawnia, że w sobotę syn Zenka Martyniuka zrobił zadymę w Warszawie w jednym ze sklepów znanej franczyzy na Pradze Północ. Podobno był bardzo agresywny i żądał od ekspedientki kokainy.

Do sklepu na Pradze Północ wtargnął bardzo agresywny Daniel Martyniuk, prawdopodobnie pod wpływem środków psychoaktywnych. Próbował kupić u ekspedientki kokainę, gdy odmówiła, zaczął grozić, że poderżnie jej gardło. Krzyczał po angielsku: "I will f*cking kill you". Towarzyszyła mu była dziewczyna, Faustyna, która próbowała go uspokajać – ujawnia informator Pudelka.

Podobno został wyrzucony z osiedlowego sklepu przez ochroniarza. Pracownicy sklepu boją się, że syn Zenka i Danusi wróci i znów ich sterroryzuje.

Przypominamy, że ostatnio Daniel Martniuk ostro rozrabia, a ojciec i król disco polo nie potrafi go okiełznać. Jak to się skończy? Czy Martyniuk junior finalnie wyląduje w więzieniu?

O ekscesach młodego Martyniuka głośno jest od kilku lat. W 2018 roku 32-latek został ukarany za znieważenie i groźby wobec funkcjonariuszy policji, którzy zatrzymali go pijanego. Martyniuk odgrażał się wówczas, że pozbawi ich życia, a policjantkę zgwałci. Głośno było także o jego małżeńskich awanturach, kłótniach z teściami i skandalicznych nagraniach na Instagramie, w których wyzywał żonę od najgorszych. Po głośnej awanturze w Wasilkowie Martyniuk odpowiadał za posiadania marihuany. Przed ubiegłą Wielkanocą Martyniuk został zatrzymany za lekceważenie obowiązku kwarantanny i jazdę autem mimo odebranego prawa jazdy – przypomina Radio ZET.

Akcent i Zenek Martyniuk - Przekorny los