18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przeżyli dramat

Syn Koterskiego miał wypadek. Zabrało go pogotowie

02.08.2021  09:22
4-letni Fryderyk trafił do szpitala
4-letni Fryderyk trafił do szpitala Fot: KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Synek Michała Koterskiego i Marceliny Leszczak miał groźny wypadek. Na instagramowym profilu modelki pojawiło się zdjęcie z karetki wraz z opisem dramatycznej sytuacji.

Marcelina Leszczak i Michał Koterski poznali się w 2016 roku. Po zaledwie miesiącu znajomości byli już zaręczeni, a wkrótce okazało się, że była uczestniczka "Top Model" spodziewa się dziecka. Choć uczucie między parą szybko wygasło, nadal wspólnie wychowują syna, pozostając w dobrych relacjach.

Syn Michała Koterskiego trafił do szpitala

Ostatnio rodzice 4-letniego Fryderyka przeżyli chwile grozy. Ich syn rozbił głowę podczas zabawy w przedszkolu. Uraz okazał się na tyle poważny, że maluch trafił do szpitala.

W sumie podzielę się z wami tym, co dziś nas spotkało, a właściwie mojego Frysia. Miał wypadek w przedszkolu. Chyba pierwszy raz w życiu tak zamarłam. W słuchawce słyszałam tylko "Frysio… rozbił głowę… pogotowie". Boże, że ja to dźwignęłam, że nie rozpadłam się na kawałki - relacjonuje Marcelina Leszczak.

Na relacjach Insta Stories modelka dodała zdjęcia, na których widać skutki wypadku 4-latka. Jak przyznaje, w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie Michała Koterskiego oraz całej rodziny, za co wszystkim podziękowała.

leszcz
Instagram / Marcelamargerita

Dzielę się z wami bez żadnych morałów, nasze doświadczenia nie będą żadną przestrogą, bo dużo rzeczy jest nie do przewidzenia. Jedynie czuję wdzięczność za wsparcie rodziny. Był z nami tata Frysia, więc lęk dzieliłam na dwa - dodała Leszczak.

Na szczęście pobyt w szpitalu zakończył się bez komplikacji. Życzymy dużo zdrowia!

Czytaj także
Przeczytaj więcej