18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie przejął się

Syn Moniki Richardson nie zdał matury. Trudno, zostanie MODELEM

06.07.2021  15:32
Monika Richardson się załamie?
Monika Richardson się załamie? Fot: TRICOLORS/East News

Syn Moniki Richardson, a jeszcze niedawno Zamachowskiej, Tomasz Malcolm nie zdał matury. Młody chłopak wcale się tym jednak nie przejmuje - ma "plan B" na swoje życie, który zamierza wkrótce zrealizować.

Monika Richardson (ostatnio jeszcze Zamachowska) bardzo przeżywała maturę swojego syna, Tomasza Malcolma. On był jednak spokojny. Na ogół w spokoju siła, ale nie tym razem, młody chłopak nie zdał bowiem egzaminu z matematyki.

Tomasz Malcolm opowiedział o swojej porażce za pośrednictwem Instagrama. To właśnie jedynie przedmiot ścisły okazał się dla niego gwoździem do maturalnej trumny. Monika Richardson z całą pewnością mocno się tą sytuacją przejmie.

Monika Richardson się załamie? Jej syn nie zdał matury

"Jedyne, co ostatnio robiłem, to sesje symulatorowe w szkole lotniczej i musiałem się też skupić na maturze. No i uwaga - dzisiaj były wyniki matur. Zdałem ze wszystkiego, ale niestety z matmy nie zdałem" - napisał chłopak, jednocześnie zdradzając, że w sierpniu podejdzie do poprawy. Poza tym młody Tomasz opisał również przyczyny swojej klęski na egzaminie dojrzałości z matematyki. Miał pecha?

Prawda jest taka, że poznałem fajnego korepetytora, z którym się megadużo podciągnąłem z tej matematyki i gdybym go poznał na samym początku roku szkolnego, to pewnie bym zdał. Poznałem go 2-3 tygodnie przed maturą i to już było niestety za późno

- ocenił chłopak.

Tomasz Malcolm nie załamuje się jednak i jest dobrej myśli. Tak naprawdę w ciągu życia marzył o tym, żeby zostać modelem i przez maturę musiał z tej aktywności zrezygnować - teraz postanowił do niej wrócić. Ponadto syn Moniki Richardson ma już za sobą maturę amerykańską, która w jego oczach otwiera mu drzwi do wymarzonej kariery. Naszym krajowym egzaminem nie przejmuje się zatem zbyt mocno.

W sierpniu poprawiam, myślę pozytywnie. Na pewno się uda. (...) Ogólnie to nie mam się co przejmować, bo w październiku 2020 roku zdałem amerykańską maturę. Sprawdzałem już, co mogę robić, mam dużo możliwości i mogę realizować swoje marzenia z amerykańską maturą, nie mogę tylko iść na polskie państwowe uczelnie. Ale nie planuję, nie mam co się przejmować

- podkreślił Tomasz Malcolm.

W każdym razie, jutro mam sesje zdjęciowe, jutro wracam do modelingu. No i będę kontynuować karierę modela, szkolenia lotnicze i prawo jazdy. Będę to kontynuować, bo jestem bardziej wolny niż przed maturą

- zdradził.

Myślicie, że ma szansę zrobić zawrotną karierę w modelingu?

Czytaj także
Przeczytaj więcej