Nieszczęścia chodzą parami

Synek gwiazdy Rodzinki.pl trafił do szpitala. Powodem jest wirus

04.03.2020  15:53
Synek gwiazdy Rodzinki.pl trafił do szpitala. Powodem jest wirus
Synek gwiazdy Rodzinki.pl trafił do szpitala. Powodem jest wirus Fot: Instagram/olgakalicka

Olga Kalicka, gwiazda zdjętej z anteny Rodzinki.pl, przeżyła chwilę grozy. Jej mały synek został zaatakowany przez wirusa i trafił do szpitala. Młoda mama musiała działać na pełnych obrotach.

Nieszczęścia chodzą parami. Olgą Kalicką dopiero co wstrząsnęła niespodziewana wieść o zakończeniu emisji serialu Rodzinka.pl, a już dopadł ją pech również w życiu prywatnym. Młoda aktorka przeżyła matczyne chwile grozy.

Chwile grozy gwiazdy Rodzinki.pl

Malutki synek Olgi Kalickiej zapadł na zdrowiu. Jego rodzice akurat przebywali na urlopie, który z uwagi na chorobę dziecka, trzeba było skrócić. Kalicka całą sprawę opisała w mediach społecznościowych, zapewniając jednocześnie, że jej dziecko nie padło ofiarą koronawirusa.

Zamiast uskuteczniać aktywności urlopowe, spacerowaliśmy po krynickim szpitalu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Aleksy był dzielny, jak nie wiem co. Kto ma dzieci, ten wie, że z dzieckiem nic nie zaplanujesz!

- napisała na Instagramie.

Małemu Aleksemu życzymy dużo zdrówka. Mamy nadzieję, że to już ostatnia taka przykra przygoda w najbliższym czasie. Oldze zdecydowanie przydałoby się po tych wszystkich przejściach realnie odpocząć.

Przeczytaj więcej
Komentarze