18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pojmujecie to?

Szczepionka na koronawirusa przeraża Magdę Gessler

23.04.2020  11:22
Szczepionka na koronawirusa przeraża Magdę Gessler
Szczepionka na koronawirusa przeraża Magdę Gessler Fot: Instagram/magdagessler_official

Szczepionka na koronawirusa jest największym marzeniem wielu społeczeństw. W tym samym momencie jej powstanie przeraża... Magdę Gessler.

Szczepionka na koronawirusa to coś, za co wielu z nas dałoby się dosłownie pokroić. Podczas gdy niecierpliwie wyglądamy jej powstania, Magda Gessler w zaciszu swojego domu oddaje się mrocznym wizjom. 

Szczepionka na koronawirusa przeraża Magdę Gessler

Królowa polskich restauracji boi się tego, co znajdzie się w składzie takiego specyfiku. Czyżby mniej przerażało ją samo zachorowanie na koronawirusa niż zaszczepienie się na zjadliwy patogen? Troszeczkę nie mieści się to w naszych głowach.

Boję się tej szczepionki, w której nie wiadomo, co będzie. Przeraża mnie, bo już mówią, że będzie ona obowiązkowa i że będą restrykcje. To jest znak zapytania, który każdy sobie stawia. Co oni planują i jaki plan mają na nas, jeśli w ogóle to, co się dzieje, jest jakimś planem na ludzkość

- stwierdziła w programie Kwarantanna Live.

W jej krótkiej wypowiedzi zawiera się spora doza teorii spiskowych. Wiele osób najprawdopodobniej nie wiedziało, że Magdzie Gessler jest tak blisko do ruchu antyszczepionkowców. 

Ja zawsze miałam ogromny dystans do szczepień, bo to jest próba organizmu z czymś bardzo obcym (...) Ta szczepionka daje wszystkim ludziom do myślenia, daje też dużo agresji. Ludzie poczuli się kontrolowani i przerażeni, co w tej szczepionce będzie 

- wyznała Magda Gessler w swoim dalszym wystąpieniu.

Z całą pewnością są to bardzo odważne twierdzenia.

Przeczytaj więcej
Komentarze