Gimnastyka dla dzieci

Szkoła TVP i lekcja WF-u. "Jakby miał jej kręgosłup pier***"

Wojciech Kozicki
07.04.2020  19:37
Szkoła z TVP i gimnastyka dla dzieci - czy kwarantannę można przedawkować?
Szkoła z TVP i gimnastyka dla dzieci - czy kwarantannę można przedawkować? Fot: YouTube

Szkoła z TVP udowadnia, że niestety, żenada jest jak kosmos – nie ma granic. Tym razem w ramach pasma edukacyjnego została zaprezentowana lekcja wychowania fizycznego dla klasy II.  Czy gimnastyka z butelką to konkurencja dla legendarnego Studia YaYo?

"Szkoła z TVP" to oferta dla dzieci zamkniętych w kwarantannie i zapewne miała to być poważna audycja edukacyjna. Chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle? Kolejne lekcje to hity internetu! Gdy widzom wydaje się, że widzieli już wszystko, TVP Rozrywka uderza z kolejnymi wideo. Tym razem dzieci mogą nauczyć się jak turlać butelkę na obcasach.

"Szkoła z TVP" i nowa lekcja - ta gimnastyka przejdzie do historii

Lekcja WF-u prowadzona w garsonce, spódnicy i na obcasach? W TVP wszystko jest możliwe. Elegancka pani pedagog zaprezentowała jak wykonywać skręty tułowia z pustą butelką. Ciekawi nas, ilu widzów skręcało się ze śmiechu podczas oglądania…

Na tym nie koniec! Było jeszcze turlanie pustej butelki po podłodze. Jesteśmy pewni, że ta gimnastyka przejdzie do historii i będzie równie legendarna jak lama z „Familiady” i „Gangnam style” Rafała Brzozowskiego w „Kole Fortuny”.

Ćwiczenia gimnastyczne robione na siłę, a te ruchy wyglądają jak by miał jej kręgosłup pier*olnąć. Wie, że będzie robić ćwiczenia, to sukienkę i obcasy zakłada - skomentował ImASadBoy. (YouTube)

Głowa przy skrętach idzie z ciałem. Dlaczego oni tak krzywdzą nasze dzieci? Czemu nikt nie zareaguje na tę żenade? - oburzyła się Martyna. (YouTube)

"Szkoła z TVP" i lekcja WF-u [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze