co tu się?

To polska celebrytka, nie zgadniecie, która. Co się stało z jej twarzą?

29.11.2019  20:42
To polska celebrytka, nie zgadniecie, która. Co się stało z jej twarzą?
To polska celebrytka, nie zgadniecie, która. Co się stało z jej twarzą? Fot: Instagram/@honkabiedronka

Dieta zmieniająca rysy twarzy, zabiegi medycyny trochę nieestetycznej czy może bardzo nieudany make-up? Jedna z polskich celebrytek zmieniła się nie do poznania. I gdybyśmy nie wiedzieli, kto to, w życiu byśmy jej nie poznali.

Co się stało z twarzą Honoraty Skarbek? "Honey" zaliczyła krótką karierę muzyczną, wcześniej próbowała swych sił jako blogerka. Teraz korzysta z minionych pięciu minut sławy i już jako jedynie instagramowa celebrytka, próbuje sprzedawać ubrania.

Od jej "kariery" piosenkarki minęło kilka lat. Z rozkosznej nastolatki zmieniła się w ostro umalowaną kobietę, która zapewnia, że owa zmiana, to wynik jedynie dojrzałości, nie skalpela i ingerencji chirurgów plastycznych.

Jak lalka

A jednak, jedno z jej ostatnich zdjęć jest mocno niepokojące - zatarły się gdzieś na nim naturalne rysy twarzy, powstał efekt plastikowej lalki.

Czy to możliwe, że całkiem naturalnie zmieniła się aż tak bardzo? Ocenę pozostawiamy Wam. A oto zestawienie zdjęć z czasów jej świetności, z aktualnym. Gdzie wygląda lepiej?

Honorata Skarbek i jej niepokojąca metamorfoza
Honorata Skarbek i jej niepokojąca metamorfoza Fot: VIPHOTO/East News/ Instagram/honkabiedronka
Przeczytaj więcej
Komentarze