18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roksana wyuzdana

Szokujący strój Węgiel! Młoda damo, nie przesadzasz z dekoltem?

Wojciech Kozicki
27.10.2022  12:35
Szokujący strój Węgiel! Roxie pozuje z Maffashion i eksponuje biust
Szokujący strój Węgiel! Roxie pozuje z Maffashion i eksponuje biust Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Ile lat ma Roksana Węgiel? To nie ma znaczenia, bo Roxie już dorosła i najwyraźniej chce żyć pełną piersią… dosłownie. Gwiazda muzyki zaprezentowała na meczu Barcelony szokujący dekolt. Czy to zdjęcie może mieć demoralizujący wpływ na dzieci słuchające piosenek Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel i Maffashion oglądały mecz FC Barcelona - Bayern Monachium i wspierały Roberta Lewandowskiego z trybun na Camp Nou. Nie byłoby w tym nic szczególnego, ale emocje wzbudził bardzo odważny strój 17-LETNIEJ Roksany Węgiel. Stylówka Roxie jest dorosła i niemalże wyuzdana, eksponująca biust. Czy w tym wieku to nie przesada?

Liga mistrzów i rozgogolona Roksana Węgiel

Maffashion na Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie z Roksaną Węgiel na trybunach. Co się z tobą stało, młoda damo? Odważny makijaż, strój z niebezpiecznie wyciętą górą? Pojawiły się liczne komentarze, że taki look dodał Roxie wiele lat. Niektórzy twierdzą, że wygląda nawet na trzydziestkę!

Obie celebrytki postawiły na stroje z mocno wyciętą górą. Do tego oczywiście doszedł makijaż. Zabiegi upiększające sprawiły, że tak naprawdę nie widać różnicy między Węgiel i Kuczyńską. A przecież Roxie ma dopiero 17 lat, natomiast Julia – 35 – pisze O2.pl.

To kolejny raz, gdy Roksana Węgiel postawiła na tak wyzywający i dorosły look. Czy powinniśmy się przyzwyczaić do jej coraz odważniejszych stylizacji?

Czytaj także