18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie cienko śpiewał?

Szumowski zaiwania na fortepianie [WIDEO]

Wojciech Kozicki
10.09.2020  20:22
Szumowski gra jak mu PiS każe?
Szumowski gra jak mu PiS każe? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski już nie walczy z koronawirusem. Wrócił z urlopu i wkrótce zacznie nową pracę. Tymczasem podczas wywiadu ujawnił Polsce swój muzyczny talent. Wiedzieliście, że profesor gra na fortepianie?

Łukasz Szumowski to już były minister zdrowia. Jak wiadomo, najpierw odpoczywał bez maseczki nad polską wodą, a niedawno wybrał się w rejs jachtem po Morzu Śródziemnym. O swoich morskich przygodach opowiedział w RMF FM, a Robert Mazurek usłyszał nagle zaskakujące dźwięki…

Szumowski zaraża miłością do muzyki?

Siedzę w bibliotece przy fortepianie. Pan redaktor przyłapał mnie na plumpaniu – przyznał się Szumowski Mazurkowi.

Okazało się, że Łukasz Szumowski to gitarzysta! Co więcej, podczas wywiadu wydało się, że gra także na fortepianie. Redaktor Mazurek aż dwukrotnie namówił go do zaprezentowania swoich umiejętności. Poseł PiS przyznał, że czasem także śpiewa, ale nie chciał zaprezentować swoich walorów wokalnych przed kamerą.

Prokuratura bada sprawę zamówień na maseczki i respiratory, więc być może wkrótce cała Polska usłyszy, jak Szumowski cienko śpiewa…

Łukasz Szumowski gra na fortepianie  [WIDEO]

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze